Nová fotografia Harryho a Meghan vyvolala diskusiu. Niektorí to považujú za skrytý odkaz pre kráľa Karola

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (misanharriman)

Fotograf Misan Harriman zdieľal nové fotografie Meghan a Harryho na svojich sociálnych sieťach. Mnohí ľudia to vnímajú ako odkaz pre kráľa Karola, ktorý nedávno zverejnil prvý portrét kráľovskej rodiny.

Článok pokračuje pod videom ↓

Na fotografiu upozornil portál People. Vojvodu a vojvodkyňu odfotil Misan Harriman a zachytil ich chvíľu predtým, ako vystúpili na pódium One Young World Summit. Misan je ich dobrý priateľ a zachytil silný moment, kedy sa obaja držia za ruky a pozerajú dopredu. Na jednom zábere sa pozerajú priamo do kamery a opäť sa držia za ruky, jemne sa usmievajú.

Fotograf ich zachytil už niekoľkokrát

Misan Harriman taktiež zachytil Meghan Markle v tehotenstve, keď čakala Lilibet a taktiež aj fotografoval ich prvú narodeninovú oslavu. Meghan Markle na samite One Young World Summit preniesla hlavný prejav. V tejto organizácii pôsobila ako poradkyňa od roku 2014 a vo svojom prejave povedala, že bola pravdepodobne podobná každému, pretože keď bola mladá, bola ambiciózna a bojovala za veci, ktorým hlboko verila.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Misan Harriman (@misanharriman)

Taktiež dodala, že sa musí pýtať, čo môžu urobiť pre to, aby bolo na svete lepšie. „Som nadšená, že môj manžel sa môže ku mne pripojiť a na vlastné oči vidieť a byť svedkom môjho rešpektu k tejto organizácii a všetkému, čo poskytuje a dosahuje,“ povedala.

Je to odpoveď na portrét?

Meghan a Harry odcestovali do nemeckého Düsseldorfu po samite One Young World, aby odštartovali odpočítavanie hier Invictus v roku 2023. Nakoniec množstvo plánov zrušili kvôli úmrtiu kráľovnej Alžbety a následne jej pohrebu. Potom sa vrátili do Kalifornie. Neskôr zverejnil Buckinghamský palác novú fotografiu, na ktorej je kráľ Karol, jeho manželka Kamila, princ William a jeho manželka Kate ako nových lídrov.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Misan Harriman (@misanharriman)

Portrét bol urobený deň pred pohrebom kráľovnej Alžbety. Mnohí ľudia si myslia, že nový portrét Meghan a Harryho je odpoveďou na ten, na ktorom sa nenachádzajú.