Známy herec je obvinený z vraždy. Priateľ herca prehovoril o tom, ako nechal usmrtiť svojho asistenta

Lucia Mužlová

Okrem toho, že Dykstra obvinil Sheena z vraždy, usvedčil ho aj z toho, že mal zatajovať svoje ochorenie, teda fakt, že je HIV pozitívny pred niekoľkými svojimi milenkami. To najhlavnejšie však je, že podľa Dykstru mal Sheen nechať zabiť svojho asistenta. Telo Ricka Calmara, muža pracujúceho pre Sheena po dobu niekoľkých rokov, bolo objavené 1. júla 2012 v jeho byte vo Virgínskom Fairfaxe.

Článok pokračuje pod videom ↓

View this post on Instagram

‪we did it,‬ ‪OUR way…‬ ‪©‬

A post shared by Charlie Sheen (@charliesheen) on

Pitva dokázala, že v tele 50-ročného muža sa nachádzalo vysoké množstvo fentanylu, čo je silný opioid. V jeho tele sa tiež nachádzalo veľké množstvo antidepresív a utlmujúcich liekov, keďže Sheenov asistent trpel úzkosťami a agonickými bolesťami. Dykstra tiež poznamenal, že Sheenov asistent Calmaro písal o svojom zamestnávateľovi biografiu, čo malo viesť k rozhodnutiu o jeho usmrtení.

Predtým než Dykstru zatkli za krádež auta, stihol Sheena informovať o tom, že jeho asistent o ňom spisuje knihu. „Tento chlap o tebe píše knihu, musíš ho ku*va vyhodiť,“ spomína Dykstra na to, ako informoval Sheena. Po tom, čo sa dostal z väzenia, dostala sa k nemu informácia o Calmarovej smrti. Preto sa rozhodol herca konfrontovať. Keď sa ho opýtal na to, čo sa stalo Calmarovi, Sheen mu odpovedal: „Myslíš mŕtveho Ricka? Čo sa stalo je, že ten sku*vysyn ma chcel vydierať, presne ako si hovoril? Chcel po mne 5 miliónov. Nechal som ho zmraziť.

V angličtine použil Sheen slovo ‚Iced‘, keď hovoril o zmrazovaní. Ide o slang, ktorý značí, že jeho obeť bola zabitá smrteľnou injekciou. Dykstra však nepodal žiadny dôkaz o tom, že Sheen mal tento čin skutočne spáchať a jeho právnik hráčove tvrdenia popiera. Sheenov dlhoročný priateľ Tony Todd dodal, že keby aj herec niekoho nechal zabiť, nie je šanca, že by sa o tom dozvedel práve Dykstra.

Pozri aj: Uma Thurman obvinila Tarantina z úmyselného ublíženia zdraví, pri natáčaní filmu Kill Bill. Slávny režisér na to reagoval takto

unilad.co.uk