Babička mi poradila, aby som si na poličku položila sošku troch korytnačiek. Keď sa dozviete ten pravý dôvod, urobíte to tiež

Lucia Mužlová

takprosto.cc

Počuli ste už o talizmane, ktorý si vystavíte na poličku a prinesie vám do domu peniaze? Všetci dobre poznáme tradíciu, že si peniaze dávame pod matrac alebo si ich vložíme na starý rok pod obrus. Čo ste však možno nevedeli a nepoznali sú tri korytnačky postavené na sebe. Je to soška, talizman, ktorý majiteľom prináša do domu šťastie, peniaze a úspechy v práci. 3 korytnačky symbolizujú tri generácie jednej rodiny.

Článok pokračuje pod videom ↓
korytnacka1
takprosto.cc

Korytnačky podporujú silný význam rodiny, súdržnosť a teda pevné puto. Obzvlášť dôležitý je tento talizman pre tých, ktorí žijú v generačnom dome spolu so starými rodičmi. Úspechy sa dostavia postupne, nie v jeden deň. Malé kroky vás posunú k vyšším cieľom. Postupom čau sa každému členovi rodiny začne viac dariť.

korytnacka2
takprosto.cc

Sošku by ste mali umiestniť na poličku v severnej časti domu, čo je miesto, ktoré priťahuje hmotné bohatstvo. Najlepšie urobíte, keď ju umiestnite do obývačky, alebo na chodbu. Priestory, ktorým by ste sa mali určite vyhnúť sú izby, v ktorých spíte.

korytnacka3
takprosto.cc

Poznali ste túto tradíciu? Prípadne poznáte nejakú inú? Dajte nám vedieť v komentároch pod článkom.

zdroj: babskeveci.sk (Lucia M.), takprosto.cc

Najnovšie články