Poslal jej fotku svojho penisu. Žena však túto situáciu zvládla bravúrne a je hviezdou internetu

Banana

Nie je prekvapením, že ženy sa musia v každodennom živote vysporiadať aj s narážkami na svoju osobu, ktoré majú sexuálny podtón. V zamestnaní či pri prechádzke mestom ste si možno aj vy vypočuli poznámky opačného pohlavia, ktoré vám k šťastiu vôbec nechýbali. U niektorých ľudí skrátka absentuje zdravý úsudok a majú dojem, že svojimi neraz nechutnými slovami adresovanými žene si ju získajú. Hladenie ega týmto spôsobom je žiaľ bežné a je dobré vedieť, ako sa s takým človekom vysporiadať. Možno vám padne vhod „návod“ od Ginger Banks, ktorá sa síce živí hraním vo filmoch pre dospelé publikum, to však mužom nedáva zelenú v jej obťažovaní.

Prednedávnom sa svet dozvedel o masívnej kampani označovanej ako #MeToo, ktorá vznikla po prepuknutí škandálu so sexuálnym obťažovaním. Ženy začali o tejto problematike viac rozprávať, nebáli sa prehovoriť nahlas a na verejnosti. Aj keď vždy nemusí ísť o vyhrotené situácie, nepríjemné môžu byť aj nemiestne narážky a nechutné poznámky.

Človek, ktorý bežne využíva sociálne siete sa už pravdepodobne stretol s obťažovaním aj vo virtuálnom svete, či už ako priamy účastník alebo sa o ňom dozvedel sprostredkovane či cez médiá. Jedným z príkladov takéhoto chovania sú aj nahé fotografie, konkrétne u mužského pohlavia označované ako „Dick Picks“, čiže fotky penisu. Ide o fotky nahého prirodzenia, ktoré muž pošle bez akéhokoľvek vyžiadania. Divná stratégia pochválenia sa svojim prirodzením však pochopiteľne nemá u žien veľa favoritiek. Zbaviť sa takéhoto „alfa samca“ je ale niekedy dosť náročné a človek popravde ani nevie, ako na takúto absurdnú situáciu zareagovať.

To však nie je prípad Ginger Banks, ktorá je niektorým ľuďom známa z filmov pre dospelých. To, čím sa táto žena živí však nie je témou diskusie a v tomto prípade je to nepodstatné. Aj napriek jej povolaniu to nikoho neoprávňuje k tomu, aby ženu obťažoval takýmto nechutným spôsobom. Ginger sa však zachovala geniálne a nenechala sa zaskočiť. Ihneď po tom, čo jej sebavedomý muž poslal fotku svojho penisu do správy mu odpovedala:

„Vážne si mi práve poslal fotku detského prirodzenia?“

Muž ostal absolútne zaskočený a aj keď bol on ten, kto sa choval nemiestne a choro, osočil sa na Ginger, či je vôbec v poriadku. Ginger svoj part zahrala famózne až dokonca a následne chlapovi odpovedala:

„Vyzerá to ako penis dieťaťa. Okamžite to idem nahlásiť.“

Potom mu už len poslala snímku obrazovky, kde je jasne vidieť že nahlásila konverzáciu kvôli detskej pornografii. Bleskové vysporiadanie sa s nechutným chlapom malo na internete veľkú odozvu a Ginger všetci vyjadrili uznanie. Pobavila široké publikum a samozrejme zahanbila muža, o ktorého nahé fotky sa nikto neprosil.

Ľudia následne Ginger zasielali alternatívne reakcie, ktoré by tiež mali zabrať v rovnakej situácii. Snáď by stačilo odpovedať aj jednoduchým obrázkom.

Ako by ste sa v danej situácii zachovali vy?

Pozri aj: 30-ročná žena verí, že sa zamilovala do ducha a chce s ním mať dieťa. Bizarný príbeh, pri ktorom budete pochybovať o jej zdravom rozume

Jana, boredpanda.com

Najnovšie články