Vianočný stromček, aký ste ešte nikdy predtým nevideli. Ľudia tvrdia, že si nič horšie nevedia predstaviť

Nikoleta Kottešová

Foto: TikTok (bazza1602)

Súčasťou vianočnej zábavy je aj ozdobenie domácnosti a postavenie stromčeka. Rozhodne to však nie je jednoduchá úloha a často zahŕňa hodiny triedenia ozdôb, rozprávkových svetielok a iných dekorácií, aby ste sa uistili, že je dokonale ozdobený a farebne zladený od hlavy až po päty.

Článok pokračuje pod videom ↓

Avšak portál Tyla zverejnil príbeh jedného páru, ktorý bol na TikToku kritizovaný za to, že si „urobil z Vianoc srandu“ po zdieľaní svojho vyskakovacieho stromčeka, ktorý sa v podstate zdobí sám. Vo videu je možné vidieť ženu, ako stavia stromček, ktorý sa zosunie po stojane.

@bazza1602 #christmas #xmas #fyp ♬ original sound – 🎄🎅

Ľudia boli zdesení

Svieti vďaka už umiestneným svetielkam, ktoré sa pripájajú do neďalekej elektrickej zásuvky. Na konci videa strom vyzerá ako každý iný, plný trblietavých guličiek, svetiel a falošného snehu, pričom TikTokerka opisuje tento vynález ako „gamechanger.“ Napriek ľahkosti boli mnohí z tohto nápadu zdesení, pričom jeden manželov obvinil, že „pokazili Vianoce.“

Jedna osoba poznamenala: „To je v mojom dome veľké nie, zdobenie stromčeka je súčasťou Vianoc.“ Zatiaľ čo iný povedal: „Duch Vianoc odišiel dolu vodou.“ A tretí dodal: „Nooo, toto vám dáva radosť z Vianoc.“  Medzitým štvrtý povedal: „Nehovorte mi, že som jediný, kto rád zdobí vianočný stromček.“ Iní však nesúhlasili, pričom jedna osoba vysvetlila, že nenávidí zdobenie stromčeka. „Chcem. Neznášam Vianoce a ani zdobenie. Toto by ma potešilo,“ napísal jeden z komentujúcich.

Nezvyčajný stromček

Aj keď nie je jasné, odkiaľ strom pochádza, zdá sa, že ide o štýl z radu The Range s cenou 140 €. Vyskakovací stromček vysoký 180 cm má zasnežený povrch a strieborné ozdoby, pričom je na webovej stránke vysvetlené: „Pre tých, ktorí chcú svoju honosnú vianočnú výzdobu bez všetkého zmätku s nastavovaním, tento stromček ideálnou voľbou. Rozbaľovací stromček sa dá veľmi ľahko a jednoducho zložiť a dokonca sa dodáva s rozprávkovými svetielkami, takže sa nemusíte ani obťažovať LED šnúrkami. Pre extra slávnostnú náladu je tento stromček zasnežený.

Foto: The Range