Mimoriadna správa: V Dubnici nad Váhom sa strieľalo. Dvaja ľudia sú mŕtvi

TASR

Ako informovala TASR, streľba v spoločnosti HF Najus v priemyselnom parku v Dubnici nad Váhom si mala vyžiadať dva ľudské životy. TASR to potvrdil zdroj z prostredia spoločnosti. K streľbe malo dôjsť v pondelok krátko po 9.00 h. Podľa hovorcu Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trenčíne polícia na mieste udalosť vyšetruje. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako uviedlo sme.sk, podľa prvých informácií mal bývalý zamestnanec strojárskej spoločnosti zastreliť svojho nadriadeného, potom zbraň obrátil proti sebe. Správu budeme aktualizovať.

AKTUALIZOVANÉ: Streľba v spoločnosti HF Najus v priemyselnom parku v Dubnici nad Váhom si vyžiadala dva ľudské životy. TASR to potvrdil Matúš Košara z advokátskej kancelárie, ktorá spoločnosť HF Najus zastupuje. „Môžem potvrdiť, že dnes sa stala mimoriadne tragická udalosť, pri ktorej tragicky zahynuli dve osoby. Chcem vyjadriť úprimnú sústrasť pozostalým. Vzhľadom na prebiehajúce vyšetrovanie nemôžem poskytnúť ďalšie informácie k tejto udalosti,“ povedal Košara.

Podľa štatutára spoločnosti HF Najus Róberta Regroviča okamžite po udalosti dostali všetci zamestnanci spoločnosti voľno. Ako informovala hovorkyňa Operačného strediska záchrannej zdravotnej služby (OSZZS) SR Alena Krčová, výzvu na tiesňovú linku prijali o 9.01 h s tým, že došlo k zraneniu dvoch osôb. „Po príchode záchranárov na miesto však musel lekár skonštatovať smrť dvoch mužov,“ doplnila Krčová.