Princ William sa prestal ovládať a urobil si hanbu pred svetom: Toto sa kráľovnej Alžbete páčiť nebude

Kristína Hagarová

Foto: profimedia

Aj členovia kráľovskej rodiny sú len ľudia, ktorí prežívajú emócie rôznym spôsobom. Šport je pre nich veľmi dôležitý a nie je tajomstvom, že sú veľkí fanúšikovia, ktorí zápasy prežívajú.

Ako uvádza portál Cosmopolitan, teraz sa o mierne pohoršenie postaral práve princ William, ktorý až príliš prežíval zápas Wimledonu, konkrétne atmosféru Murray Mound. Sezóna tenisu je určite strhujúca. Princ William zápas medzi Britom Cameronom Norriem a Belgičanom Davidom Goffinom prežíval až príliš.

Sú vášniví fanúšikovia

Spolu so svojou manželkou Kate sa objavili vo svojej kráľovskej lóži a sledovali dramatický, päťsetový štvrťfinálový zápas. Keď naberal na intenzite, William a Kate povzbudzovali Norrieho spolu so zvyškom publika. Keď sa však Norrie pošmykol, princ William nedokázal ovládať svoje sklamanie, pričom jeden fanúšik zdieľal video, na ktorom vidieť, že princ William povedal vulgárne slovo „fu*k“ teda „je*ať“. 40-ročný následník trónu bol zachytený na videu, kde mu slovo možno odčítať z pier.

Pustil von svoje emócie

Kým niektorým je jeho správanie sympatické a je podľa nich fajn, že dokáže prejaviť svoje emócie, druhí sú pohoršení z toho, že porušil kráľovskú etiketu nedávkami. Ostatní však v diskusiách poznamenali, že aj on je predsa len človek, ktorý môže povoliť uzdu svojim pocitom. „Je to človek, ktorého reakcia bola rovnaká, ako u ktoréhokoľvek fanúšika tenisu v tejto chvíli. Som rád, že je len človek.“ „Chcel povedať niečo iné, ale kamera ho zle zachytila.“ 

Kráľovskí fanúšikovia v tom majú jasno

Niektorí sú presvedčení o tom, že William nechcel povedať nadávku, pretože by ju na verejnosti nikdy nepoužil. Mnohí však hovoria, že kráľovná Alžbeta z tohto nadšená určite nebude. On a celá rodina Cambridge sú vášnivými športovými fanúšikmi a pri fandení si nemôžu pomôcť, musia povzbudzovať a fandiť.

0
Komentovať