William a Kate nečakane ukázali ďalšieho člena rodiny. Tento detail prekvapil mnohých ľudí

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (the.british.royal.family)

Kate Middleton a princ William najnovšie na výlete poriadne prekvapili. Zobrali so sebou špeciálneho hosťa, ich psíka Orlu.

Ako uvádza portál People, Kate a William sa zúčastnili charitatívneho zápasu v póle a na prvé verejné vystúpenie si so sebou priniesli aj svojho rodinného psíka. Pár dostal Orlu od Kateinho mladšieho brata Jamesa krátko predtým, ako im v novembri 2020 zomrel ich prvý pes Lupo. Najnovší člen rodiny tiež zohral hlavnú úlohu po boku princeznej Charlotte v súvislosti s jej fotografiami k siedmym narodeninám.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Royal Family (@royal_family_history)

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Cambridge Royal Brasil (@cambridgeroyalbrasil)

Milý člen kráľovskej rodiny

Meno psíka je ideálne pre člena kráľovskej rodiny, Orla je keltské meno, ktoré znamená „zlatá princezná“. Princ Willim v stredu súťažil na turnaji Out-Sourcing Inc. Royal Charity Polo Cup 2022 v Guards Polo Club. Zápas sa hral s cieľom získať finančné prostriedky a tiež rozšíriť povedomie o niekoľkých charitatívnych organizácií, ktoré podporujú.

Zúčastňujú sa charitatívnych akcií

Princ William sa rovnakej akcie zúčastnil aj minulý rok, avšak Kate neprišla, pretože sa izolovala kvôli kontaktu s nakazeným. Predtým bola Kate spolu s deťmi, ktoré sa zabávali, behali navôkol a kopali do futbalovej lopty.

Princ William v minulosti často súťažil na charitatívnych zápasoch po boku svojho brata princa Harryho, keďže obaja sú zručnými hráčmi, ktorí sa tomu venujú od detstva.

1
Komentovať