Nechala si urobiť manikúru a zostala zhrozená. Takéto nechty si nepredstavovala ani v najhoršom sne

Kristína Hagarová

Foto: freeimg

Pre väčšinu z nás je pri úprave nechtov to najťažšie rozhodnutie výber farby. Keď však idete k neskúsenej manikérke, môže sa veľmi rýchlo stať, že budete odchádzať znechutená.

Portál MamaMia informoval o jednej z tých horších manikúr, akú môžete dostať. Emma Jones zverejnila výsledok jej manikúry, ktorá ju nemilo prekvapila. Chcela krásne okrúhle nechty, za ktoré zaplatila 35 libier (približne 40 eur), dopadlo to však katastrofálne. Jej teta, ktorá sa tiež venuje skrášľovaniu a manikúre, to zverejnila na svojom profile a získala viac ako 10-tisíc zdieľaní.

Najhoršie nechty na svete?

„V salóne som bola veľmi zmätená a roztržitá, práve som sa vrátila z dovolenky a tak som len dorazila do salónu a až potom som si uvedomila, čo sa deje. Cítila som sa ponížene a keď som išla k mojej tete, aby mi upravila obočie, zostala zhrozená,“ povedala. Mnohí ľudia sú z toho, čo spravila „nechtárka“ zhrození.

Niekoľko ľudí jej ich chcelo bezplatne opraviť, nakoniec sa toho však ujala práve jej teta. Medzitým tiež zmazala príspevok na sociálnych sieťach, no podstatné je, aby ste si rozmysleli, či pôjdete k manikérke, s ktorou vy ani vaše priateľky zatiaľ nemáte žiadnu skúsenosť.

1
Komentovať