Na Slovensko prichádza kontroverzná reality šou, prinesie lásku a intrigy. Títo súťažiaci budú bojovať o 75-tisíc eur

Hyriaková Kristína

Foto: Instagram (voyo.sk)

S jeseňou už tradične všetky televízie prichádzajú s novinkami, ktorými chcú pritiahnuť pozornosť divákov. Posledné roky sa však najväčšej obľube tešia práve reality šou.

Článok pokračuje pod videom ↓

Na Slovensko však prichádza úplne nová, ktorá sa v zahraničí teší veľkej obľube. Je ňou Love Island. Podstatou tejto reality šou je vyhrať 75-tisíc eur, no nie je to také jednoduché. Desať nezadaných súťažiacich z Česka a Slovenska bude žiť v priestoroch luxusnej vily na Kanárskych ostrovoch. Ako uvádza portál HNonline, súťažiaci budú mať k dispozícii bazén, priestor na relax, kuchyňu, spoločnú spálňu a po celý čas budú monitorovaní kamerami.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený VOYO official (@voyo.sk)

Získať výhru nebude jednoduché

Počas troch mesiacov majú však jedinú úlohu, nájsť vo vile lásku. Iba ten, kto vytvorí pár, môže súťaž vyhrať, avšak nesmie to byť len za účelom výhry. V každej epizóde vypadne ten súťažiaci, ktorý práve nebude mať pár. Šou bude pastvou pre oči hlavne kvôli krásnemu prostrediu, v ktorom sa hráči nachádzajú. Bude však aj plná intríg, flirtovania a romantiky.

Štartuje už v nedeľu

Šou odštartuje v nedeľu, 19. septembra o 20:00 na Voyo a o 22:35 sa dostane aj na televíziu Markíza. Je určená primárne mladším divákom, ktorí sú už na relácie podobného charakteru zvyknutí. Príkladom je napríklad aj populárna šou, ktorá sa vysiela na streamovacej službe Netflix s názvom Too Hot To Handle.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený VOYO official (@voyo.sk)

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený VOYO official (@voyo.sk)

Voyo na svojom Instagrame taktiež predstavila jednotlivých súťažiacich. Už na prvý pohľad je jasné, že ide o atraktívnych ľudí, ktorí budú o výhru 75-tisíc eur bojovať za každú cenu.

Najnovšie články