Princ Harry urobil pre svoju snúbenicu toto dôležité rozhodnutie. S týmto nedokázal prestať ani keď mu to prikázala kráľovná Alžbeta!

Monizz

Принц Гарри и Меган Маркл. Фото: ©REUTERS/Toby Melville

Aj s vami urobila láska také divy, že ste ani sami neverili? Princ Harry padol do jej osídel veľmi rýchlo a v podstate aj zhurta. Jeho láska a v súčasnosti už aj snúbenica Meghan Marklová je síce rozvedená a nemá aristokratický pôvod, zato spôsoby jej rozhodne nechýbajú. A tak sa zdá, že im priúča aj svojho nastávajúceho.

Článok pokračuje pod videom ↓

https://www.instagram.com/p/BcP0618lcbU/?taken-by=theprinceharrysite

To, že princ Harry bol silný fajčiar, je stará známa vec. Jeho rodina sa na zlozvyk neprizerala s vľúdnosťou a pochopením, no Harry bol vždy trochu viac svojhlavý a vydupal si to, čo chcel. Fajčiar-nefajčiar, aj sama kráľovná sa jednoducho musela zmieriť s tým, že jej vnuk si rád pripaľuje v ústach cigarety. Zmenu však do jeho života priniesla Meghan Marklová, rozvedená nearistokratka, ktorá fajčenie a akékoľvek podobné zlozvyky z duše neznáša.

Vie to s ním lepšie ako kráľovná

Ani kráľovnej sa nepodarilo princovi vytĺcť z hlavy nešťastné cigarety a tak sa teraz možno od hnevu aj trasie, keď vidí, ako rýchlo a ľahko dokáže princ Harry so všetkých skoncovať len kvôli čokoládovým očiam krásnej Meghan. Podľa odborníkov bude práve Meghan tá, ktorá do konzervatívnej britskej rodiny striktne sa držiacej pravidiel prinesie závan liberálnosti. Jej mladistvé správanie, vystupovanie a nedokonalé spôsoby sú presne tým, čo koruna potrebuje, aby sa ľuďom priblížila o trochu viac.

Faktom je, že Meghan už do rodiny celkom zapadla a tento rok s ňou dokonca strávi aj Vianoce. Druhy sviatok vianočný bude tráviť v spoločnosti vojvodkyne Catherine a jej rodiny, s ktorou si údajne fantasticky rozumejú. Kate bola totiž jediná, kto princa Harryho podporoval v jeho novej láske aj napriek „nepriazni osudu“ a dokonca sa pošuškáva, že ho nabádala aj k tomu, aby sa s Meghan usadil a oženil. Tak či onak, rozhodne svojou troškou k zásnubám prispela aj obľúbenkyňa Britov, ktorá na rozdiel od Meghan nie je ani rozvedená a tradície a spôsoby dodržiava striktne tak, ako jej to káže etiketa.

Kate a Meghan sú už teraz priateľky na život a na smrť. Možno sa Kate konečne uľavilo, že bude mať v rodine rovesníčku a kamarátku s rovnakými starosťami, s akými sa potýkala od vlastnej svadby aj ona sama. Treba jej uznať, že veľa súkromného vyžitia a uvoľnených konverzácií si zatiaľ neužila. Odkedy sa vydala čas trávila len so samými mužmi alebo s kráľovnou. V poslednom období ju zamestnávajú hlavne jej malé deti, ktoré do náročného života vnášajú veľa radosti. Kate a Meghan rozhodne držíme palce!

Pozri aj: Toto sú najobľúbenejšie detské mená na Slovensku v roku 2017. Má vaše dieťatko toto krásne slovenské meno?

zdroj: babskeveci.sk (M), ofigenno.com

Najnovšie články