Úžasné gesto manželky, ktoré sa len tak nevidí. Jej manžel zabudol, že je ženatý, stala sa však neuveriteľná vec

Hyriaková Kristína

Foto: Facebook (Oh Hello Alzheimer's)

Muž s Alzheimerovou chorobou zabudol, že je ženatý so svojou ženou, a tak ju znova požiadal o ruku a zobrali sa ešte raz. 

Článok pokračuje pod videom ↓

56-ročný Peter Mashall má Alzheimerovu chorobu a stratil väčšinu svojich spomienok. No napriek zhoršujúcemu sa stavu ho jeho manželka Lisa nikdy neopustila. Ako uvádza portál Mirror, Lisa povedala, že Peter pravidelne zabúda na to, že je jeho manželkou, ale vždy vie, že patrí medzi jeho obľúbené osoby a že s ňou má nejaké spojenie.

Zabudol, že sa už zobrali

Nedávno sa rozhodol, že si chce Lisu zobrať, pričom zabudol, že už sú manželia. Tak ju požiadal o ruku opäť a ona opäť povedala áno. Lisa sa o tento príbeh podelila s NBC a spomenula, že keď s Petrom pozerali televíziu, objavila sa svadobná scéna, sám povedal: „Poďme na to.“ Lisa najprv nerozumela: „Čo chceš urobiť?“ „Chceš si ma zobrať?“ Dohodli sa, že áno a Lisa pochopila, že Peter nevie, že už sa zobrali.

V ten deň bol veľmi šťastný a napriek tomu, že si už na ten deň nepamätá, ale vtedy sa k Lise naklonil a povedal jej, že jej ďakuje za to, že s ním zostala.

Najnovšie články