Opäť vyhráva titul otec roka. Sympatický Dwayne Johnson uverejnil ďalšiu krásnu fotku zo súkromia

Lucia Mužlová

Foto: archív TASR (Richard Shotwell)

O tom, že herec The Rock alebo aj Dwayne Johnson si zaslúži titul otec roka niet pochýb. Áno, medzi hercami nájdete aj iné zvučné mená, ktoré sú vzornými otcami, no The Rock je na ich čele. Podľa fotografií, ktoré zdieľa sa nečudujeme, že ženy po celom svete sa pomaly ale isto roztápajú.

Článok pokračuje pod videom ↓

Aj posledný víkend v rodine Johnsonovcov sa niesol v rodinnom duchu. V Amerike sa oslavoval tzv. Memorial Day a pri tejto príležitosti Dwayne zdieľal fotografiu so svojou dcérou. Pozerajú na nej rozprávku. „Dobrý spôsob ako zakončiť tento sviatočný deň. Prajem všetkým slobodu a bezpečnosť, aby ste si mohli vychutnať tieto požehnané chvíle rovnako ako ja so svojimi deťmi, ktoré si vždy držím blízko svojho srdca,“ napísal na Instagram charizmatický herec. „Dúfam, že ste mali požehnaný víkend s vašimi rodinami,“ dodal.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by therock (@therock) on

Dwayne nie je len filmová hviezda a svalnatý charizmatický herec. Je to zároveň aj milujúci otec a manžel. Herec prezentuje realitu svojho súkromia takú, aká naozaj je. Nebojí sa zdieľať aj tie menej pekné aspekty života a povedzme, že aj tie normálne. Nenájdete u neho fotografie z párty, ktoré sú plné peňazí, alkoholu a usmievajúcich sa hercov a spevákov. Dwayne Johnson sa radí medzi najsexi a najkrajších mužov planéty. To, čo o ňom však vie len málokto je fakt, že najviac na svete miluje svoje tri dcéry. Nedávno sa na jeho profile na Instagrame objavila fotografia, ktorá je toho dôkazom. Medzi známymi a populárnymi ľuďmi vo svete sa nájde len veľmi málo tak milujúcich, starostlivých a pyšných oteckov.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by therock (@therock) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by therock (@therock) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by therock (@therock) on