Zomrel mu syn aj milovaná manželka. John Travolta si dojímavým spôsobom uctil svoju ženu

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (therealkellypreston)

Kelly Preston naďalej zohráva veľkú úlohu v živote Johna Travoltu a ich detí. Hviezda filmu Pomáda či Pulp Fiction zverejnila na Deň matiek poctu svojej zosnulej manželke a mnohí ľudia sa neubránili dojatiu.

Ako uvádza portál Today, John Travolta na svojej sociálnej sieti zverejnil videozostrih rodinných fotografií. „Milujeme ťa a chýbaš nám, Kelly. Šťastný deň matiek,“ napísal. Štvorminútové video začína slovami „odo mňa k vám“ a objavia sa v ňom desiatky fotografií páru, ale aj ich detí, 22-ročnej Elly, 11-ročného Benjamina a Jetta, ktorý zomrel vo veku 16 rokov v roku 2009.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa John Travolta (@johntravolta)

So smútkom sa vyrovnáva po svojom

Kelly zomrela v júli 2020 na rakovinu prsníka. Bojovala s ňou dva rok. John tiež otvorene hovoril o tom, ako sa po jej smrti cíti. „Smútok je individuálny a vyliečením si každý musí prejsť sám. Každá skúsenosť je iná. Mne však pomohlo urobiť všetko preto, aby som pomohol druhému, keď má hlavu v smútku a umožniť mu žiť a milovať bez toho, aby som mu to komplikoval svojím smútkom,“ povedal.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa John Travolta (@johntravolta)

Každý môže zajtra zomrieť

O smrti tiež hovoril so svojím najmladším synom Benom. „Nikto nevie, dokedy tu bude. Tvoj brat odišiel, keď mal 16 rokov, bol príliš mladý. Tvoja mama odišla, keď mala 57 rokov, tiež príliš skoro. Ale kto to môže naplánovať. Aj ja môžem zajtra zomrieť. Ktokoľvek môže. Je to súčasť života. Môžeš sa len zo všetkých síl snažiť žiť čo najdlhšie.“

2
Komentovať