Žena zažila počas opaľovania šok. Mamička jej povedala, že má odísť, pretože jej plavky sú nevhodné

Kristína Hagarová

Reprofoto: TikTok (savysimsyo)

Niektorí ľudia sú sami na seba a aj na svoje okolie, príliš hákliví. To je aj prípad mamičky, ktorá donútila ženu, aby odišla z pláže, pretože mala nevhodné plavky.

Ako uvádza portál Daily Mail, Savannah Sims ukázala na TikToku, aké plavky mala na sebe a klip si doteraz má doteraz viac ako milión zhliadnutí. Divákom povedala, že sa opaľovala na pláži na Havaji, keď dorazila rodina. Matka sa okamžite nahnevala. „Práve mám za sebou hrozný zážitok. Ľahla som si na pláž, z auta vystúpila jedna rodina a sadla si blízko ku mne. Po chvíli som zdvihla zrak a žena sa na mňa pozerá, opýtala som sa jej či má nejaký problém. A ona, že nepotrebuje vidieť môj zadok,“ povedala.

@savysimsyo🙄 Ik tourists can be a lot when you live in a ##hawaii , but keep in mind that the world isn’t yours, it’s to be shared ##sharing ##fyp ##respect ##love♬ original sound – Savannah Sims

Sú takéto plavky nevhodné?

Divákom tiež Savannah ukázala dané plavky, ktoré sú úplne bežný strih plaviek. „Ona samotná pritom mala na sebe tanga bikiny, čo je úplne v pohode, ale aby útočila na mňa a pritom mala sama na sebe niečo také mi príde pokrytecké,“ skonštatovala. Žena sa tiež vraj obraňovala tým, že sú okolo deti.

Ľudia v komentároch sa jej okamžite zastali a povedali jej, že jej plavky sú úplne bežné a zdá sa, že je to práve daná žena, ktorá má problém sama so sebou a je očividne neistá, keď má po boku svojho partnera. Čo hovoríte vy?

0
Komentovať