Keď 81-ročná babička priviedla domov svojho nového manžela, rodina zostala v šoku. Rozdiel medzi nimi je 45 rokov

Kristína Hagarová

Foto: Facebook (Iris Jones)

Láska nepozná vek. To sa hovorí veľmi často. Pravda je však taká, že na niektoré vekové rozdiely sa ľudia pozerajú so zdvihnutým obočím.

Článok pokračuje pod videom ↓

Prípad 81-ročnej Iris Jones je však naozaj zaujímavý. Ako uvádza portál Daily Star, zobrala si za manžela 36-ročného Mohameda Ahmeda Ibrihama a odvtedy sú nerozluční. Babička, ktorá si za manžela zobrala svojho egyptského milenca, prehovorila o cih vzťahu. Zoznámili sa na Facebooku v roku 2019. Odletela za ním do Egypta, aby sa lepšie spoznali a bola to láska na prvý pohľad. Často píše o bežných veciach, ktoré spolu zažívajú.

Prejavy lásky

Píše o tom, že jej strihá nechty na nohách, vynesie ju po schodoch, keď sa pokazí výťah či jej pomôže hľadať telefón, ktorý zabudla v taxíku. Úprimne prehovorila aj o ich intímnom vzťahu. Dvojica sa zosobášila v Egypte, no Iris sa vždy vracala do Británie sama, pretože jej muž nedostal víza. Jej deti zo vzťahu s mladým mužom neboli nadšené, pretože si mysleli, že ju chce len využiť, aby sa dostal z rodnej krajiny.

Ona však verí, že z jeho strany je to úprimná láska a nenechá si to pokaziť rečami druhých ľudí. Čo si o tom myslíte vy?