Zomrelo mu dieťa aj láska jeho života. Keanu Reeves po 20 rokoch zažíva krásne obdobie

Hyriaková Kristína

Foto: profimedia

Keanu Reeves patrí už dlhú dobu k skutočným miláčikom Hollywoodu. Je to tak hlavne preto, lebo napriek popularite zostal skromný a milý ku svojim kolegom aj fanúšikom.

Článok pokračuje pod videom ↓

Už minulý rok oficiálne potvrdil svoj vzťah s dlhoročnou priateľkou Alexandrou Grant, ktorá dlho stále po jeho boku. Ako uvádza portál GraziaDaily, ich vzťah trval dlhšie, no keďže Keanu si svoje súkromie stráži, so zverejnením si dával na čas. Teraz je nesmierne šťastný a vďačný, že ju má vo svojom živote. Zachytili ich dokonca aj počas nakrúcania ďalšieho filmu Matrix.

Foto: profimedia

Srdce na pravom mieste

Obaja sa mali stretnúť v roku 2009, pričom to celé nakoniec viedlo k láske. Alexandra je americká umelkyňa z LA, ktorá študovala na Swarthmore College a California College of Arts. Spolupracovali spolu na knihách Ode To Happiness a Shadows, pričom Alexandra poskytla kresby do týchto kníh. Teraz spolu vlastnia vydavateľskú spoločnosť.

Foto: profimedia
Foto: profimedia

Ťažký život

Mnohí ľudia sú fanúšikmi tohto vzťahu a považujú ho zdravý hlavne pre vekový rozdiel medzi nimi. Je to jeden z mála hercov, ktorý má priateľku, ktorá je v približne rovnakom veku ako je on sám a nemá po svojom boku 20-ročné dievča. Okrem toho sú všetci šťastný aj kvôli tomu, že si počas života už prešiel naozaj mnohými vecami.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Keanu_fans_here (@keanu_fans_here),

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Ann-Marie Sloan (@anniesloan39),

Bol v dlhodobom vzťahu s herečkou Jennifer Syme. Ich dcéra sa v roku 1999 narodila mŕtva v ôsmom mesiaci tehotenstva a o dva roky neskôr, 2001, tragicky zahynula Jennifer pri autonehode. Mnohí ľudia práve preto priali Keanu Reevesovi len to najlepšie a verili tomu, že sa v jeho živote objaví žena, ktorá ho bude robiť šťastným. Minulý rok sociálne siete zaplavili príbehy fanúšikov, ktoré sa s Keanu Reevesom spájali a ktoré dokazovali, je to človek, ktorý má srdce na správnom mieste. Mnohí dokonca žiadali, aby mu dali cenu osobnosť roka.

Najnovšie články