Takéto vyznanie by chcela dostať každá žena. Krásne slová o vzťahu s Adelou

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (viktorvincze)

Vzťah Viktora Vinczeho a jeho manželky, obľúbenej moderátorky Adely, bol často komentovaný a mnohí nad ním krútili hlavou, hoci oni si z toho nič nerobili.

Článok pokračuje pod videom ↓

Desaťročný rozdiel im vo vzťahu a v láske nebránil, dokonca to dotiahli dokonca a po roku vzťahu sa zosobášili. Nedbali na to, čo hovorili ľudia a urobili dobre. Ich vzťah sa začal na svadbe Veroniky Ostrihoňovej so Sajfom, Matejom Cifrom. Odvtedy boli prakticky neoddeliteľnou dvojicou. Počas živého vysielania v Teleráne ju na Valentína požiadal o ruku a v roku 2017 sa stali manželmi. Teraz zverejnil krásny príspevok pri príležitosti toho, že Adela oslávila 40 rokov.

Foto: profimedia

Pohľad na vek je len spoločenským vzorom

„Už štyri dni žijem so štyridsiatničkou. A je mi to rovnako jedno, ako keď som začal žiť s o desať rokov staršou 36kou. Pretože rovnako ako vekový rozdiel, aj pohľad na samotný vek je len spoločenským vzorcom. Kde by ľudia v istom veku už mali byť, s kým by mali byť, koľko by mali mať detí, koľko by mali zarábať, kde by mali bývať, ako by sa mali vyjadrovať…“

Foto: profimedia

Bez známeho poriadku im život nedáva zmysel

„Všetky tieto „dobre mienené očakávania“ majú vo svojom jadre spoločné to, že ich autorovi ponúkajú len akési falošné útočisko a ukotvenie v jeho vlastnej neistote. Lebo bez známeho “poriadku“ mu život nedáva zmysel. Keby som sa pred štyrmi rokmi po Veronikinej a Sajfovej svadbe nechal vyľakať týmito zarytými predstavami, urobil by som najväčšiu chybu svojho života… života, ktorý mi teraz dáva absolútny zmysel.“

Foto: profimedia

„A okrem toho, život so štyridsiatničkou má aj ekologickú výhodu – na rozdiel od rovesníkov je naša dvojčlenná rodina každým rokom bližšie k vlakom a MHD zadarmo!“ Viktor je známy tým, že sa na sociálnych sieťach snaží prezentovať ekologickejší život a robiť osvetu, ukázať ľuďom, že žiť sa dá aj inak.