Stala sa prvou ženou, ktorá má na Instagrame viac ako 400 miliónov sledovateľov. Fotografiami prekonáva všetkých

Hyriaková Kristína

Foto: Instagram (selenagomez)

Selena Gomez sa stala prvou ženou, ktorá na Instagrame prekonala hranicu 400 miliónov sledovateľov. Speváčka a herečka len nedávno predbehla Kylie Jenner, ktorá má niečo cez 380 miliónov sledovateľov.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informuje portál Tyla, Selena Gomez sa tak pridáva k exkluzívnemu klubu ľudí, ktorí majú nad 400 miliónov sledovateľov. Medzi nimi je napríklad Lionel Messi, ktorý má 442 miliónov a Cristiano Ronaldo, ktorý má až 561 miliónov sledovateľov. Selenu Gomez si väčšina ľudí pamätá ako detskú Disney hviezdu, teraz sa však predvádza ako úspešná speváčka, ale aj producentka.

Foto: Profimedia

Predala milióny albumov

Predala už milióny albumov. Napriek obrovskej popularite na Instagrame Selena v minulosti hovorila o tom, že táto aplikácia negatívne ovplyvnila jej duševné zdravie. V skutočnosti si od nej dala štvorročnú prestávku. „Som šťastnejšia, viac prítomná a viac sa spájam s ľuďmi. Chápem, aký silný je internet a v mnohých ohľadoch robí pre svet tie najlepšie veci,“ povedala, keď odišla z platformy.

Foto: Profimedia

Nedávno zverejnila odkaz svojmu mladšiemu ja pri príležitosti Medzinárodného dňa žien. V ňom vyzvala svoje sledovateľky, aby na seba neboli také tvrdé a boli k sebe navzájom jemnejšie. Otvorene taktiež rozpráva o svojom boji s duševným zdravím. „Nebojte sa požiadať o pomoc,“ napísala k príspevku.

Negatívne komentáre sa jej dotýkajú

Najnovšie články