Všimnete si detail na tejto fotografii? Jennifer Lopez má 50 rokov a telo 20 ročnej ženy

Hyriaková Kristína

Foto: profimedia

Nie je žiadnym tajomstvom, že hollywoodske hviezdy sa o seba maximálne starajú. Na svojej postave, ale aj na svojej životospráve si dávajú záležať a je to naozaj veľmi dobre vidieť. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Výborným príkladom je napríklad aj Jennifer Lopez. Tá v júli oslávila 50 rokov, no nehádal by jej to asi nikto. Najnovšie zverejnila fotografiu, z ktorej idú ľudia do kolien. Jennifer nikdy nemala problém ukázať na sociálnych sieťach samú seba aj v rôznych intímnejších situáciách. Nemá problém ukázať sa bez make-upu a keďže vyzerá naozaj neuveriteľne, tak často zverejňuje aj svoje telo v plavkách či v odvážnych kúskoch. Najnovšia fotografia však spôsobila ošiaľ. V bielych plavkách vyzerá naozaj neskutočne a len málokto by veril, že má naozaj 50 rokov.

Vyhýba sa alkoholu aj káve

Foto: profimedia

Tie oslávila v júli 2019 a usporiadala obrovskú oslavu, na ktorej sa nezabudla poriadne odviazať a zaspievala svoje známe hity. Oslava bola naozaj veľkolepá a písali o nej aj svetové médiá. Ako sme vás informovali už v inom článku, Jennifer sa o seba naozaj poriadne stará. Základ jej životosprávy je, že nefajčí. Cigaretám sa speváčka vždy vyhýbala a nezdravému zlozvyku sa nikdy neupísala. Rovnako obmedzila alkohol na úplné minimum, takže drink si dá ozaj len príležitostne. Ďalšou surovinou, ktorú zo svojho života vyradila je káva. Mnoho ľudí si bez nej nevie predstaviť svoje rána, no Jennifer ju považuje za príčinu starnutia pokožky.

Pozor na jedlo

Foto: profimedia

Káva, respektíve kofeín podľa nej prispieva k tvorbe vrások a robí pokožku mdlou a bez života. Jedálniček hviezdy obsahuje tiež minimum sladkostí alebo mastných jedál a jeho hlavnými zložkami sú naopak suroviny ako špargľa, brokolica a množstvo čerstvej zeleniny. Tú zvykne pripravovať najčastejšie na pare alebo dusenú a soľou tiež extrémne šetrí. Ak poznáme tieto zásady, iste vás neprekvapí, že jej strava obsahuje veľa bielkovín najmä vo forme chudého mäsa a tiež rýb. Hnedá ryža a zdravé tuky vo forme avokáda, olivového alebo kokosového oleja a orechov sú tiež podstatné.

Cvičenie je dôležité

Foto: profimedia

Ako tanečníčka, spisovateľka, producentka, herečka a speváčka je vždy v pohybe, a preto potrebuje doplniť množstvo tekutín, takže pitný režim je pre ňu nesmierne dôležitý. Aj napriek množstvu povinností a nabitému harmonogramu si vždy nájde čas na cvičenie. Nevenuje sa len kardio cvičeniam a silovým tréningom. J. Lo preferuje aj menej náročné, no efektívne cviky na relaxáciu, natiahnutie svalov a zlepšenie rovnováhy a pevnosti tela. Preto chodí pravidelne na jogu a venuje sa i meditácii. Je zástankyňou teórie, že zdravé telo i zdravý duch musia ísť ruka v ruke.

Najnovšie články