Simona Krainová sa konečne vyjadrila o plastikách. Takáto je pravda o tom, či má na sebe niečo spravené

Dana Kleinová

Foto: Profimedia

Známa česká modelka je okrem svoje krásy povestná aj svojou úprimnosťou. Či už ide o vážnejšie témy, alebo o to, z ktorého nákupného centra má šaty, so svojimi fanúšičkami sa podelí o všetko a nemá dôvod zapierať.

Článok pokračuje pod videom ↓

Česká topmodelka nedávno oslávila 51. narodeniny a tento vek privítala s úsmevom na tvári. Simona Krainová sa pri tejto príležitosti prihovorila fanúšičkám z Dominikánskej republiky, kde momentálne už dlhšie trávi čas, a vysvetlila, že ona si z veku nič nerobí. Berie ho totiž len ako číslo a svoj život posudzuje podľa niečoho iného.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa simonakrainova (@simonakrainova)

 

„Čas je len obyčajné zatiaľ… a kedykoľvek nám môže povedať už neplatím. Tak si ho užívajme, pokiaľ môžeme, dokým máme silu dýchať, chodiť, behať, smiať sa, jesť, piť, tancovať a žiť život naplno. Ja sa zatiaľ nechystám na tom nič meniť,“ priznala Simona vo svojom narodeninovom príspevku.

Tam však jej úprimnosť ohľadom veku neskončila. Simona totiž adresovala aj pár slov kríze stredného veku a toto rozhodne nik nečakal. Modelka si z nej totiž ťažkú hlavu nerobí, práve naopak. Vysvetlila: „Moja kríza stredného veku ma celkom baví. Aké si to urobíš, také to máš. Jednoduché ako facka. Nefňukať a pohnúť zadkom. Ide to. Všetko ide, keď sa chce. A kecy, že všetko ide, keď máš peniaze a plastiky, tomu sa fakt už len smejem, pretože moja krvná skupina ľudí, ktorí vedia, koľko práce a pevnej vôle toto stojí, rozumie tomu, o čom hovorím.“ 

Ako to má s plastikami

Najnovšie články