Vedeli ste, aké je skutočné meno princa Harryho? Toto možno prekvapí mnohých ľudí

Kristína Hagarová

Foto: TASR/AP

Vedeli ste, že princ Harry nie je v skutočnosti Harrym? Jeho pravé meno je úplne iné a aj keď je to všeobecne známa informácia, ešte stále to mnohých ľudí prekvapí.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informuje portál People, meno princa Harryho je v skutočnosti Henry. Upozornil na to nedávno v rozhovore so štvorročným Henrym Wainesom a jeho rodičmi Shevonne a Benom. Chlapcovi pritom povedal, že majú rovnaké krstné meno. „Volám sa Henry. Všetci ma volajú Harry. Netuším prečo,“ povedal.

Aké je celé meno princa Harryho?

Jeho celé meno je Henry Charles Albert David. Shevonne povedala, že práve princ bol inšpiráciou pre meno ich syna, na čo si Harry zo žartu zakryl tvár rukami a povedal: „To mi ani nehovorte!“

Foto: Instagram (misanharriman)

Pri rozhovore sa Harry ospravedlnil, že nemohol byť na ceremónii Inspirational Child Award pre deti vo veku 4 až 6 rokov, na čo malý Henry povedal, že to je v poriadku. „Znieš presne ako môj syn Archie s tým hlasom. Milujem to.“ Neskôr sa mladík pýtal, ako sa majú Archie a Lilibet.

Foto: profimedia

Prezradil niečo o Archiem a Lili

„Archie je stále veľmi, veľmi zaneprázdnený a Lili sa učí ako používať svoj hlas, je to skvelé.“ povedal. Hovoril tiež o tom, že každý potrebuje psíka na to, aby ich udržal v pokoji. „Doma máme troch psov, čiže mám v podstate päť detí. Čierneho labradora Pula, bígla Guy a ďalšieho s menom Mia. Predháňajú sa v naháňaní veveričiek a spôsobujú nám len problémy,“ dodal zo žartu a povedal, že sú pre nich veľkou oporou.