Tento muž a žena na fotografii vyzerajú ako obyčajný zamilovaný pár. Keď sa ale pozriete lepšie, budete prekvapené a dojaté zároveň

Lucia Mužlová

Táto fotografia obletela za jeden deň celý internet! My sa nečudujeme, prečo sa stala takou slávnou. Za touto fotografiou je totiž dojemný príbeh vojaka Jesseho, ktorý po explózii prišiel o obe nohy. Mal tú smolu, že v roku 2009 omylom stúpil na mínu, ktorá sa nedala detekovať. Zrazu celý svet okolo neho stíchol.

Článok pokračuje pod videom ↓

Následky tejto nehody boli strašné. V spomienkach si Jesse pamätá tú výšku, v ktorej bol, keď ho výbuch vymrštil smerom nahor. Na zem bolestivo dopadol, pričom všade okolo neho boli len kamene, hlina a krv. V duchu si pomyslel, že ak prišiel len o jednu nohu, je to ešte dobré. Stratil však obe…

Po nehode upadol do depresie. Myslel si, že si nikdy nezaloží rodinu, nenájde vysnenú ženu a nebude žiť normálnym životom. Vtedy ešte netušil, ako veľmi sa mýli. Počas zotavovania zo zranení sa spoznal so svojou budúcou manželkou Kelly.

fotka1
people.com

Po 5-ročnom vzťahu nasledovala svadba. Po svadbe na jednej oslave vznikla aj táto nádherná a dojímavá fotografia. Fotograf bol taký trúfalý, že požiadal Jessieho, aby si dal dole svoje protézy a vyfotil sa s manželkou.

fotka2
people.com

Jesse to nebral vôbec ako potupu. Vyfotil sa s manželkou a za to si vyslúžil obdiv nielen od nás, ale myslím, že aj od vás, našich čitateľov.

fotka3
people.com

Dostať sa nielen z takejto nehody, ale prežiť v sebe všetky drámy, ktoré človek ako vojak zažije, to si zaslúži veľký obdiv. Ak uvidíte niekedy človeka bez končatín, prípadne s nejakým iným postihnutím, nikdy ho neodsudzujte. Možno je to človek, ktorý zachránil životy viacerým ľuďom.

Pozri tiež: Tínedžeri mučili psa, zlomili mu nohy a zapálili ho. On to všetko prežil a napriek tomu stále miluje ľudí

zdroj: babskeveci.sk (Lucia M.), people.com

Najnovšie články