Porazil DiCapria, Jason Momoa sa do rebríčka ani nedostal. Toto je najkrajší muž sveta za rok 2019

Hyriaková Kristína

Foto: Instagram (chrishemsworth)

Je naozaj veľmi ťažké označiť niekoho za atraktívneho. Dôvodom je aj to, že každý z nás sa na krásu pozerá inak a každému sa páči iná osoba.

Napriek tomu portál Trendrr zostavil rebríček tých najkrajších hollywoodskych hercov našej doby a toto by malo byť desať z nich.

Ben Affleck

Je jedným z najobľúbenejších a najtalentovanejších hercov, režisérov a filmárov. Na svojom konte má niekoľko cien a poznať ho môžete hlavne z filmov Pearl Harbor, Darevil alebo Výplata. V tomto rebríčku sa umiestnil na desiatom mieste.

Foto: archív TASR

Matt Damon

Na deviatom mieste sa umiestnil Matt Damon, ktorý je okrem iného aj filmový producent a scenárista. Vyhral tiež dva Zlaté glóbusy. Poznať ho môžete z filmov Zachráňte vojaka Ryana, Kúpili sme ZOO alebo aj Marťan.

Foto: archív TASR

Brad Pitt

Nebol by to rebríček atraktívnych hercov, keby sa v ňom neobjavil obľúbený herec Brad Pitt. Okrem toho, že je hercom, je aj dobrým filmovým producentom a v rebríčku sa umiestnil na ôsmom mieste. Obľúbený je hlavne vďaka filmom Trója, Pán a pani Smithovci alebo Železné srdce či Nehanební bastardi.

Foto: archív TASR

Leonardo DiCaprio

Svojho hereckého kolegu Brada Pitta Leonardo o miesto predbehol. Veľký aktivista, ktorý upozorňuje na klimatické problémy na našej planéte sa umiestnil na siedmom mieste a poznať ho môžete z filmov Titanic, Vlk z Wallstreet či Muž so železnou maskou.

Foto: archív TASR

Chris Evans

Z mladšej generácie hercov je to práve Chris Evans, ktorý sa umiestnil na šiestej priečke. Môžete ho poznať najmä z takzvaných marveloviek, konkrétne filmov, kde vystupuje ako kapitán Amerika.

Foto: archív TASR

Johny Depp

Obľúbený a všetkými milovaný kapitán Jack z Pirátov z Karibiku sa umiestnil na piatom mieste. Napriek tomu, že mnohí ľudia by ho neoznačili za typicky krásneho muža, zdá sa, že nakoniec je to presne on, kto valcuje atraktivitu. Poznať ho okrem iného môžete aj z filmov Charlie a továreň na čokoládu či Bojovník.

Foto: archív TASR

Tom Cruise

Niekoľkokrát bol označený za najkrajšieho muža na svete a okrem iného aj najlepšie plateného herca. Napriek tomu sa v tomto rebríčku umiestnil na štvrtom mieste. Poznať ho môžete z filmov Mission Impossible, TopGun alebo Posledný samuraj.

Foto: archív TASR

Robert Pattinson

Hviezda série Twillight či filmov ako Voda pre slony alebo Remember me sa umiestnila na treťom mieste. Hoci mal svoje tmavé chvíľky, kedy podľa bulváru prepadol rôznym závislostiam, napriek tomu ho ženy považujú za veľmi atraktívneho.

Foto: archív TASR

James McAvoy

Na druhom mieste sa objavil škótsky herec James McAvoy, ktorý začal svoju kariéru už ako veľmi mladý. Na svojom konte má filmy ako napríklad Rozpoltený, Glass, To (kapitola 2), ale objavil sa aj vo filme X-Men: Dark Phoenix. Podľa mnohých ľudí je to práve jeho prenikavý pohľad, ktorý ho radí medzi najatraktívnejších hercov.

Foto: archív TASR

Chris Hemsworth

Atraktívny austrálsky herec Chris Hemsoworth je už dlho označovaný za jedného z najkrajších mužov na planéte. Na skutočné výslnie ho však dostalo až účinkovanie vo filmoch o Thorovi a Avengeroch. Objavil sa aj vo filme Snehulienka a lovec či vo filme Lovci duchov.

Foto: archív TASR

Čo si o tomto rebríčku myslíte vy? Vybrali by ste iných hercov.

Najnovšie články