To, v akej pozícii máte nohy počas sedenia odhaľuje vaše najtajnejšie túžby, ale aj charakterové črty

Lucia Mužlová

Využívate niekedy reč tela vo svoj prospech? Niekedy sa to dá, inokedy si ani neuvedomujeme, že naše telo za nás rozpráva samé. Verte či nie, reč tela dokáže o ľuďoch povedať veľmi veľa. Podľa psychológov poloha vašich nôh dokáže odhaliť aj vaše najtajnejšie túžby či tajomstvá. Ak teda nabudúce budete sedieť s prekríženými nohami, mali by ste určite vedieť toto.

Článok pokračuje pod videom ↓

Poloha A

1-7-768x834
thegreathings.net

Človek, ktorý sedí takto si myslí, že ak svoje problémy bude zanedbávať a nebude si ich všímať, zmiznú samé od seba. Bohužiaľ, často prenáša svoje problémy na iných ľudí a to len preto, že nechce zaťažovať seba a strácať tak svoj drahocenný čas. Komunikácia s takýmto človekom je v podstate veľmi jednoduchá. Sú zaujímaví, kreatívny, očarujúci a niekedy aj trochu detinskí. V niektorých prípadoch však neuvažujú nad tým, čo hovoria. Uvedomia si silu svojich slov, až keď je neskoro.

Poloha B

2-9-768x848
thegreathings.net

Títo ľudia sú veční rojkovia s bujnou fantáziou. Majú veľa dobrých nápadov, ktoré sú často cenené najmä na pracovných pozíciách. Nemajú radi rutinu a milujú cestovanie a spoznávanie nových ľudí, kultúr a podobne. Vždy vás vytiahnu zo zlej nálady a nikdy nestrácajú čas v zlom vzťahu. Nemajú totiž radi, keď im ich najbližší berú ich pozitívnu energiu.

Poloha C

3-9-768x855
thegreathings.net

Pre týchto ľudí je na prvom mieste pohodlie. Keď chcú niečo kúpiť alebo niekam ísť, väčšinou o tom premýšľajú veľmi dlho a do najpodrobnejších detailov. Chcú, aby bolo všetko perfektné a aby všetko išlo hladko. Pokiaľ ide o výber obuvi, oblečenia alebo nábytku, sú vždy veľmi vyberaví a nerozhodní. Často sú zmetení, no dokážu dobre pracovať v chaotickom prostredí. Ich myseľ sa často zatúla nevedno kam a preto niektorým ľuďom pripadajú arogantní.

Poloha D

4-8-768x855
thegreathings.net

Ľudia, ktorí preferujú túto polohu neradi meškajú a nemajú to radi ani na ostatných. Sú inteligentní a zároveň aj zraniteľní. Milujú pokoj a neradi sa hádajú. Na verejnosti svoje emócie prejavujú len zriedkavo. Pre nich je aj bozk niečo tak intímne, že je im nepríjemné takýto cit prejaviť medzi ľuďmi. Jedná sa o veľmi otvorených ľudí, ktorí nemajú problém vám povedať presne to, čo si myslia.V niektorých prípadoch ale vystupujú trochu hrubo, pretože sa púšťajú aj do priamych konfrontácií. Kritiku prijímajú veľmi ťažko, pretože ju považujú za útok na svoju osobu.

Poloha E

Títo ľudia nie sú nikdy v zhone a veria, že všetko, čo sa má stať sa stane v ten pravý čas. Sú tvrdohlaví a vytrvalí, nikdy sa nevzdávajú, pokiaľ nedosiahnu svoj cieľ. Vonkajší vzhľad je pre nich veľmi dôležitý a sú pripravení investovať veľa úsilia do toho, aby vyzerali čo najlepšie. To je však niekedy známkou neistoty a nedostatku sebavedomia. Kritiku prijímajú taktiež veľmi ťažko.

Tak čo, našli ste sa v tejto charakteristike aj vy? Nikdy nezabúdajte na to, že akokoľvek sa snažíte niečo zakryť, vaša reč tela to mnohokrát prezradí namiesto vašich slov.

zdroj: babskeveci.sk (Lucia M.), intellectunchained.com