Veľké odhalenie prvých záberov z dokumentu. Dnes by Karel Gott oslavoval 81. narodeniny

Hyriaková Kristína

Reprofoto Youtube: BontonfilmCZ

Nie je to ani rok, čo česko-slovenskú scénu zasiahla správa, že milovaný a obdivovaný Karel Gott zomrel v kruhu svojich najbližších na akútnu leukémiu.

Maestro, ako ho mnohí volali, zomrel 1. októbra 2019 krátko pred polnocou. S rakovinou bojoval už v roku 2015 a zdalo sa, že v roku 2016 nad ňou definitívne zvíťazil, no neskôr sa vrátila v plnej sile. 80-ročný spevák bol od roku 2008 ženatý s Ivanou Gottovou, s ktorou mal dve deti Charlotte a Nelly. Okrem toho mal dve dcéry ešte z predchádzajúcich vzťahov. Mnohých chytila za srdce pieseň, ktorú minulý rok naspieval spolu so svojou dcérou Charlottou.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Karel Gott (@officialkarelgott),

Video zverejnila v deň narodenín

Mnohí ľudia pieseň Srdce nehasnou brali ako rozlúčkovú a zdá sa, že sa nemýlili. Veľmi veľa fanúšikov očakávalo, že o legendárnom Karlovi Gottovi sa nakrúti v najbližšej dobe film, čo potvrdil aj portál Glob ešte v decembri minulého roka. Pri príležitosti jeho narodenín, ktoré by v dnešný deň oslavoval, sa jeho manželka Ivana rozhodla zverejniť na Instagrame ukážku z dokumentu Karel.

Srdcervúce zábery

„Vážení a milí, děkuji za krásné maily a dopisy, které mi posíláte v souvislosti s dnešními nedožitými narozeninami mého manžela. Jsem moc ráda, že právě dnes, 14. 7., vám můžeme poprvé ukázat první záběry z filmu Karel. Doufám, že vás krátké video potěší. Ivana,“ napísala. Zábery majú síce len necelú jednu minútu, avšak už teraz môžeme približne povedať, že tento dokument bude iný, ako by sme očakávali, čo potvrdil aj portál Glob. Dokument režisérky Olgy Malířovej Špátovej bude mať premiéru na jeseň tohto roka, konkrétne 15. októbra, ako uvádza BontonfilmCZ.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Karel Gott (@officialkarelgott),

Bez servítky a autenticky

V dokumente, ktorý začali nakrúcať už v októbri 2018, by mal byť skutočný obraz Karla Gotta, a to bez kladenia si servítky pred ústa. Jeho život by mal byť zobrazený autenticky, so všetkými problémami a starosťami, ktorými si prechádzal, no ukáže aj vzťah so svojou manželkou Ivanou aj s dcérkami. Od manželstva s Ivanou chcel svoj rodinný život skôr držať v súkromí, no zdá sa, že v dokumente sa zosnulý spevák otvorí tak, ako ešte nikdy predtým.

Video, ktoré Ivana zverejnila na jeho instagramovom profile, za prvú hodinu od zverejnenia nazbieralo státisíce videní a stovky komentárov. Predpokladá sa teda, že dlhoočakávaný dokument bude na jeseň trhať rekordy.

Najnovšie články