Hana Gregorová búra mylné predstavy o vzťahoch: Hoci to ľudia považujú za niečo strašné, ona je šťastná

Dana Kleinová

Foto: Profimedia

Obaja už boli predtým zobratí, no našli ďalšiu šancu na lásku v tom druhom aj napriek značnému vekovému rozdielu. A hoci ich vzťah preverila nejedna výzva, dnes sú šťastní ako nikdy predtým. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informoval portál Topstar, herečka Hana Gregorová je už niekoľko rokov šťastná po boku mladšieho partnera – 39-ročného Ondřeja Koptíka. A hoci mali v minulosti vo vzťahu problémy, pre ktoré sa aj na nejaký čas rozišli, dnes je jej plnou oporou a dokonca prezradil, že by si ju raz veľmi rád vzal za ženu. Herečka najnovšie priznala, že ju príde podporiť aj počas jej súťaženia v Let’s Dance.

Foto: Profimedia

Vyvracia stereotypy

Herečka bude najnovšie súťažiť v šou Let’s Dance a pri tejto príležitosti ju vyspovedala redaktorka portálu Plus 1 Deň. Spýtala sa jej, ako sa o seba v pokročilom veku stará a ako sa udržiava vo forme. Hana odpovedala: „Mám 71 rokov. Realita je taká. Nijako sa neudržujem, teraz ma Klárka krásne namaľovala. Všetko je o dispozíciách. Ja pre to nerobím nič. Ja si myslím, že dôležité je, že duša je relatívne mladá. Ja mám život rada. Všetko robím s vášňou, varím, nenávidím, milujem.“

Z otázky moderátorky, či za to čiastočne môže aj jej mladší partner, herečka nadšená nebola. Verí, že ide o mylný stereotyp. „To je mylná predstava. Prečo? Aká je to jeho zásluha? On môže byť rád, že ma má. Ja mám opraty v rukách,“ vysvetľovala so smiechom. „Nehľadala som mladého, stalo sa a je to tak. Radek bol o 20 rokov starší odo mňa a boli sme šťastní a fungovalo to. Viete, u chlapov sa povie, že je to bujak, u žien to už je niečo strašné. Ale je to môj život a ja si ho žijem,“ uzavrela Hana.

Najnovšie články