Slovenská moderátorka schudla za rok neuveriteľných 24 kíl. Pomohla si trikom, ktorý sa mnohým ľuďom nemusí páčiť

Dana Kleinová

Foto: Profimedia

Tmavovlasá moderátorka sa nikdy neskrývala, hoci mala nejaké to kilo navyše. Hrdo stála pred kamerami a vždy sa vedela obliecť tak, aby jej outfity lichotili. Teraz však vyzerá ešte lepšie ako predtým a vytrvalosť by jej mohla závidieť nejedna žena. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál Pre Ženu, moderátorku Renátu Názlerovú ste na televíznych obrazovkách už určite videli. Okrem toho je tiež scenáristka a herečka, ktorá sa podieľala napríklad na obľúbenej relácii Súdna sieň. Má však tiež aj nepopierateľný cit pre módu a svojim fanúšičkám neustále ukazuje, že môžu vyzerať skvelo s akoukoľvek váhou. Tá jej sa však v poslednom roku výrazne zmenila.

S váhou bojuje roky

Zatiaľ čo Dominika Cibulková chudne na očiach verejnosti a každý týždeň ukazuje výsledky, Renáta sa rozhodla chudnúť sama pre seba a dosiahla naozaj pôsobivý výsledok. Od novembra 2022 totiž schudla až 24 kíl a rozdiel je viditeľný už na prvý pohľad. Nie je to prvýkrát, kedy sa jej výrazne podarilo zmenšiť hmotnosť, no tentoraz si užíva, že sa jej to podarilo bez jojo efektu.

O svojej ceste k chudnutiu totiž porozprávala svojim fanúšikom aj na sociálnej sieti. „Od detstva sa ju sústavne snažím nejako redukovať,“ priznala Renáta, ktorá s váhou bojovala celý svoj život. Neustále chudnutie a priberanie pritom označila za začarovaný kruh.

Svoje chudnutie sa preto rozhodla držať v tajnosti, hoci ho niekedy len tak medzi rečou spomenula, keďže sa bála, že jej to nevydrží, alebo neuvidí výsledky. Počas roka, kedy chudla, párkrát aj pribrala, no nakoniec sa jej predsa len podarilo schudnúť viac ako 20 kíl.

Pomohla jej lekárka

Najnovšie články