Konečne ho ukázali. Takto dnes vyzerá najmladší synček vojvodkyne Kate a princa Williama

Lucia Mužlová

Celý svet sa tešil na ďalší prírastok do kráľovskej rodiny. Od apríla sa kráľovská rodina teší z nového prírastku a k dvom deťom princa Williama a Kate pribudol tretí prírastok, princ Louis, ktorého sme mohli v plnej jeho kráse vidieť počas krstu. Nádherné fotky plné lásky zverejnil Kensingtonský palác na sociálnych sieťach a fanúšikovia neskrývali svoje veľké nadšenie.

Článok pokračuje pod videom ↓

Od narodenia už prešiel nejaký ten piatok a svet bol opäť zvedaví, ako sa malému princovi darí. Kensingtonský palác uverejnil ďalšiu fotografiu rozkošného bábätka. Táto fotografia sa dostala na verejnosť len z jediného dôvodu. Momentálne prebieha natáčanie dokumentu o princovi Charlesovi, ktorého súčasťou budú samozrejme všetky jeho vnúčatá a aj celá kráľovská rodina.

Malý náhľad do ich šťastnej rodinky okamžite potešil všetkých fanúšikov. Keďže princ je ešte len maličké bábätko, veľa fotografií sa na povrch nedostalo. Hneď ako trochu vyrastie, pripojí sa samozrejme k svojim dvom súrodencom a budeme ho môcť vidieť častejšie.

Pozrite sa na jednu z prvých fotografií princa Louisa.

Pozri aj: Experti v tom majú jasno. Toto je 10 prísnych pravidiel kráľovskej rodiny, vďaka ktorým bude princezná naozaj každá

Lucia M., womenshealthmag.com