Simon Cowel neveril vlastným očiam. Dievča hanblivo prišlo na pódium, potom diváci zažili niečo neuveriteľné

Kristína Hagarová

Foto: archív TASR

Televízne šou dokážu priniesť neuveriteľné veci. Ukážu nám, akí dokážu byť ľudia talentovaní. Niektoré hviezdy žiaria ešte dlho potom, čo sa program skončí. Toto sú tie najväčšie z nich. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Tanečná skupina The Pastels

Tanečná skupina The Pastels zažiarila v roku 2010 v obľúbenej slovenskej šou Česko Slovensko má talent. Teraz vystupujú po celom svete a ľudia ich neuveriteľne milujú.

14-ročná hudobníčka Darci Lynne Farmer

Darci Lynne Farmer na vystúpení America’s Got Talent spolu so svojou bábkou postavila ľudí do pozoru. Jej hudobno-zábavné vystúpenie dostalo takmer všetkých.

Huslistka Lindsey Stirling

Ak si myslíte, že virtuózi už vymreli, asi by ste sa mali pozrieť na vystúpenia tejto talentovanej hudobníčky, ktorá s husľami dokáže aj nemožné.


Emotívny Jai McDowall

Britain’s Got Talent je taktiež plná speváckych talentov a jedným z nich je aj Jai McDowall, ktorý svojím vystúpením skutočne zaujal porotu. Dôkazom je, že sa mu teraz naozaj poriadne darí.


Mágia s rubikovou kockou

Steven Brundage dostal aj samotného Simona Cowella a veríme tomu, že prekvapí aj vás. Stal sa veľkou hviezdou v šou America’s Got Talent.

Tenorista Paul Potts

Podľa Paula Pottsa bol nakrútený aj film, takže určite vám je jasné, že populárny tenorista prekvapil mnohých ľudí. V každom prípade ho milujú ľudia po celom svete, odkedy sa objavil v súťaži Britain’s Got Talent.

Najlepšie magické vystúpenie

Keď ide o talentovaných ľudí, určite je potrebné povedať, že to neboli len speváci a hudobníci, ktorým sa v týchto šou darilo. V relácia America’s Got Talent dostali priestor aj kúzelníci.


Boki hviezdou z večera do rána

Aby sme sa opäť vrátili na československú scénu, je jasné, že zažiaril aj Boki, ktorý sa stal populárnym doslova len žmurknutím oka.

 Neuveriteľná Leona Lewis

Mnohí zabúdajú na to, že aj obľúbená speváčka Leona Lewis zažiarila hlavne vďaka televíznej súťaži, a tou bol X Factor.

Anjelský hlas James Arthur

James Arthur je podobne ako Leona Lewis hviezda, ktorá najprv zažiarila v šou X Factor. A že sa mu teda žiariť skutočne podarilo.

Keď máte pocit, že ľudia vedia lietať

Thro Wings určite mnohým ľuďom zatajili dych. Najneuveriteľnejšia ľudská trapéza ľuďom rozbúchala srdce už pri prvom pohľade.

Neboli prví, no zažiarili najviac

Skupina One Direction je už teraz možno minulosťou, no napriek tomu v televíznej šou X-Factor žiarili najviac, ako sa len dá. A to aj napriek tomu, že súťaž nevyhrali.

Kto je najväčšia hviezda televíznych šou?

Možno to mnohých ľudí prekvapí, ale za najväčšiu hviezdu všetkých televíznych šou sa považuje Susan Boyle. Jej vystúpenie dostalo skutočne celý svet. Pod mnohými z talentovaných ľudí je podpísaný Simon Cowell, nekompromisný porotca zo zahraničných súťaží, no zároveň aj majiteľ produkčných spoločností.

Ktorá z hviezd sa vám páči najviac?