MIMORIADNA SPRÁVA: Vražda v Pezinku. K telu ženy sa dostali cez opitého vodiča

Kristína Hagarová

Foto: pixabay

Polícia Slovenskej republiky informovala o tom, že včera pred pol jedenástou večer zadržali vodiča, ktorý javil známky požitia alkoholu. Jeho zranenia ho však priviedli k žene bez známok života.

O prípade informovala Polícia Slovenskej republiky na svojom Facebooku. „Policajti Obvodného oddelenia v Pezinku včera krátko pred 22.30 hod kontrolovali vodiča, ktorý javil známky požitia alkoholu. Policajti ale na mužovi spozorovali aj čerstvé zranenia jeho tvári a na rukách. Preverovaním pôvodu jeho zranení zistili, že v Kučišdorfskej doline došlo medzi vodičom a ďalšími dvoma osobami k fyzickej roztržke s nožom. Na základe týchto skutočností sa na miesto ihneď dostavili ďalšie hliadky Policajného zboru, ktoré začali informácie vodiča preverovať. Výsledkom ich preverovania a pátrania bolo telo ženy bez známok života, ktoré policajti našli v jarku na Fajgalskej ceste v Pezinku.“

Ako uvádzajú ďalej, prípad si prevzal vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave, ktorý začal trestné stíhanie vo veci trestného činu vraždy. V súčasnej dobe vykonávajú všetky potrebné a neodkladné úkony. O prípade budú ďalej informovať.

0
Komentovať