TEST: Neumývate riad ani okná a ráno si neusteliete posteľ? Mali by ste vedieť, čo to hovorí o vašej osobnosti

Banana

Len málo z nás je skutočným perfekcionistom a všetko dotiahne vždy do detailov. Ľudia si zvyknú vytvárať zlozvyky, a aj keď si svoje nedostatky uvedomujú, akosi sa cez ne nedokážu preniesť a zlomiť túto „kliatbu“. Nechávate po sebe neumyté šálky od kávy alebo si skôr nepotrpíte na ustlanú posteľ? Čo sa vám chce upratovať najmenej a snažíte sa to čo najviac odkladať? Tento malý test osobnosti vás odhalí na základe zlozvykov pri (ne)upratovaní. Aký druh neporiadku vás charakterizuje?

Článok pokračuje pod videom ↓

Takmer každý z nás má svoje malé hriechy a pokiaľ k nám nemá prísť návšteva, často povolíme zo svojej precíznosti a kde-tu sa objaví neumytý riad alebo prach na parapete. Samozrejme sa nebavíme o prípadoch, keď sa niekam veľmi ponáhľate alebo musíte nečakane odísť a na upratovanie neostal čas. Zamyslite sa nad svojimi zlozvykmi a priznajte si sama pred sebou, čo je vašou achilovkou. Prezradí to o vašej povahe skutočne veľa.

Šálky po káve alebo čaji

pixabay.com

Ak je známkou vašej prítomnosti šálka kávy na stole, ste veľmi silná osobnosť, ktorá by mala najradšej všetko pod kontrolou. Ste vedúca osobnosť, ktorá má schopnosti riadiť ľudí. Vždy máte po ruke nejaký plán, a ak náhodou zlyhá, váš svet sa nezosype ako domček z karát, máte predsa plán B. Ste ambiciózna, kladiete si vysoké ciele a ste náročná i na ostatných. Často ste netrpezlivá, ale v živote toho dosiahnete veľa. Budete si však musieť umyť svoju šálku, pretože začínať treba vždy od základov.

Neumytý riad

pixabay.com

Sú ľudia, ktorí za sebou umyjú ihneď aj čajovú lyžičku a potom sú tu ľudia ako vy. Riad v dreze predsa počká, a ak na seba naukladáme viac tanierov, pohárov a príborov, umyjeme to všetko naraz až potom. Táto neresť o vás prezrádza, že ste hrdá a sebavedomá žena, ktorá má rada spoločnosť a priateľov okolo seba. Neumytý riad symbolizuje vašu absenciu potreby sa príliš zaoberať budúcnosťou a následkami. V extrémnych prípadov sa môžete dostávať do dlhov alebo byť zaslepená svojou pýchou.

Rozhádzané ponožky

pixabay.com

Ponožky pod pohovkou, ponožky pod posteľou alebo stoličkou? Svedčí to o vašej vynaliezavosti a večnej kreativite. Máte bystrý úsudok a nie je pre vás typická márnotratnosť. Myslíte aj na budúcnosť, preto si viete peniaze odložiť a pár dní pred výplatou nemusíte žiť v strese. Ste rodinne založená a priateľská a máte dobrý nos na pracovné príležitosti, možnosti investície alebo všeobecne finančné záležitosti.

Neustlaná posteľ

pixabay.com

Ak si príliš nepotrpíte na pekne napnuté posteľné prádlo a vankúš, ktorý nie je presne na svojom mieste, vás nijako nevyvádza z rovnováhy, patríte k večne zamestnaným optimistom. Skoro neustále máte na starosti veľa vecí, máte pocit, že od množstva povinností vám praskne hlava a ustlanie postele sa jednoducho nijako nevmestí do vášho časového rámca, ba nie je pre vás vôbec dôležité. Večer sa po maratóne povinností zvalíte do postele, často zvyknete prekladať veci z postele na zem alebo stoličku a ráno znovu späť. Žijete v akomsi kolotoči a z času na čas si uvedomíte svoju osamelosť.

Prach na parapete a neumyté okná

pixabay.com

Ak si nepotrpíte na umývanie okien alebo si často dokonca necháte zatiahnuté žalúzie či závesy, ste osoba, ktorá sa podvedome ukrýva pred svetom. Vyplýva to často aj z vašej kreatívne zameranej povahe a inovátorstva, ktoré nemusí byť vždy pochopené zo strany ostatných. Radšej sa od ostatných dištancujete, no obvykle potom môžete upadnúť do stavu letargie, melanchólie, až depresie. Nedovoľte negatívnym emóciám zakryť váš obrovský potenciál a venujte sa kreatívnym činnostiam.

Omrvinky v posteli

pixabay.com

Mnoho ľudí je striktne proti konzumácii v posteli a predstava raňajok do postele im naháňa husiu kožu. Potom sú tu ale takí, ktorí si pokojne doprajú niečo pod zub počas sledovania televízie z postele alebo si konečne ľahnú k dobrej knihe a kúsku nejakej maškrty. Ak patríte k týmto ľuďom aj vy, ste optimistická duša, ktorá nedbá na konvencie a život si chcete žiť po svojom. Milujete svoj komfort a krásy, ktoré život ponúka. Ste však trošku lenivá. Kto ale niekedy nie je?

Neodložené tašky, krabice alebo kufre

pixabay.com

Našli by sme u vás poľahky nejaké krabice alebo nákupné tašky, ktoré nie sú odložené na svojom mieste v temných útrobách skrine alebo zásuvky? Keď prídete z dovolenky alebo výletu, váš kufor je obvykle ešte niekoľko dní na zemi, namiesto toho, aby ste ho konečne odložila? Ste človek, ktorý si zvykne stavať vzdušné zámky a rada fantazírujete. Najradšej by ste boli, ak by sa stal nejaký zázrak a váš život sa nejako výrazne zmenil. Ste pripravená kedykoľvek odísť alebo začať žiť inak, no prvotný impulz – to povestné nakopnutie – vám chýba.

Špinavá toaleta

pixabay.com

Ak si nepotrpíte na čistotu vašej toalety, pravdepodobne máte za sebou nejaké väčšie životné sklamania, ktoré zranili vašu dušu. Toto bremeno si so sebou nesiete, a aj keď by ste chceli znovu roztiahnuť krídla, príliš sa sužujete a zahrabávate sa hlbšie do svojho vnútra. Je pre vás ťažké za vecami robiť hrubú čiaru a so vztýčenou hlavou ísť ihneď ďalej.

Neporiadok v kúpeľni

pixabay.com

Ak sú veci vo vašej kúpeľni rozhádzané, vaňa neumytá alebo vás nerozhádže vodný kameň v umývadle, ste pomerne infantilná osoba. Vo svojom vnútri sa bránite dozretiu a prevzatie zodpovednosti znášate len veľmi ťažko. Podvedome čakáte, že niekto príde a poradí vám ako ďalej, ideálne prevezme kormidlo za vás. Musíte sa však postaviť na vlastné nohy a pomyselnú kúpeľňu, ktorá symbolizuje váš život, si za sebou musíte upratať samy.

Pozri aj: Toto je 10 podivných vecí, ktoré tajne robí takmer každá žena, no verejne sa k nim nikdy neprizná

zdroj: babskeveci.sk (Jana), takprosto.cc

Najnovšie články