Zaočkovať sa nechal už aj Viktor Vincze, takto sa mu to podarilo. Pre ľudí má dôležitý odkaz

Hyriaková Kristína

Foto: Instagram (viktorvincze)

Viktor Vincze sa po ťažšom priebehu koronavírusu netajil tým, že sa chce nechať zaočkovať. Na sociálnych sieťach sa snažil robiť medzi ľuďmi osvetu, hoci mnohí to nezobrali tak, ako chcel.

Článok pokračuje pod videom ↓

O tom, ako sa mu podarilo dostať k vakcíne a aj o tom, čím bol zaočkovaný, informoval na sociálnych sieťach. Nedávno sa nechala zaočkovať aj jeho manželka Adela.

Pred záverečnou

„Štvrtýkrát som takto k “záverečnej” skúšal, či niekde nezostali na záver dňa nejaké vakcíny a včera to vyšlo. Na Národnom futbalovom štadióne mi večer pichli BioNTech/Pfizer. Doktor najprv volal všetky diagnózy podľa vyhlášky a keď stále zostávali voľné kusy, vyzval nás – darcov krvi.

Bol som pripravený na hocakú registrovanú dávku a až vnútri sme sa dozvedeli, čím dnes očkujú. Nejdem nikoho z vás presviedčať, ja ale inú cestu nevidím. Čím menej ľudí bude zaočkovaných, tým viac tu bude ten vírus vyhnívať, mutovať a táto agónia sa bude len predlžovať. A ja mám opatrení, rúšok a kolabujúcich podnikov už dosť.“

Pod príspevkom sa mu objavilo množstvo pozitívnych komentárov, no opäť aj negatívne, ako je to už pri téme očkovania zvykom.

Najnovšie články