Brad Pitt sa na jeden rok vzdáva sexu a začína celibát! Dôvod jeho rozhodnutia dojal celý svet a zlomil srdcia miliónom žien

KatkaR

Brad Pitt celému svetu potvrdil, že aj muži môžu mať zlomené srdce a znášať rozpad vzťahu veľmi ťažko. Slávny herec dokonca prirovnal svoj rozvod s krásnou Angelinou Jolie k smrti. Prečo sa však rozhodol vzdať sa náruče ostatných žien? Asi nemusíme prízvukovať, že svojím rozhodnutím tak sám zlomil srdcia tisíckam žien na celom svete. 

facebook.com

Brad sa rozhodol pre celibát, ktorý bude trvať jeden rok. Dúfa, že sa týmto spôsobom dokáže preniesť cez ťažký rozvod s Angelinou a očistiť svoju myseľ. 54-ročný herec, na ktorom sa plynutie času vôbec nepodpisuje, resp. ktorému práve naopak prospieva, sa v dohľadnej dobe mieni sústrediť v prvom rade na seba – chce sa udržiavať v dobrej forme, byť fit, stravovať sa zdravo a vylúčiť zo svojho jedálnička i života alkohol.

Zdroj z hercovho okolia Bradovo rozhodnutie celkom chápe: “Bol vo vzťahu väčšinu svojho dospelého života. Teraz, keď je single, robí veci, ktoré predtým robiť nemohol.“ 

View this post on Instagram

"By The Sea" L.A Premiere #Bythesea

A post shared by Brad Pitt ️️️ (@bradpittoficial) on

View this post on Instagram

❤️

A post shared by Brad Pitt ️️️ (@bradpittoficial) on

Tomu, že to Brad myslí tentokrát naozaj vážne, nasvedčuje aj fakt, že od rozchodu s Angelinou nebol s nikým videný a ani mediálne spájaný. Nedávno sa síce objavili špekulácie, ktoré naznačovali, že Brad udržiava veľmi blízky vzťah so svojou exmanželkou Jennifer Aniston, no podľa zdroja z okolia hercov je tento vzťah čisto priateľský: “Majú vymenené čísla a z času na čas spolu komunikujú. Jen a Brad zostali v priateľskom vzťahu.“ Keďže herečka známa zo seriálu Priatelia však momentálne rieši rozpad svojho vlastného vzťahu s hercom Justinom Therouxom, na novú, resp. v tomto prípade staronovú lásku pravdepodobne nemá čas.

Brad síce svojím rozhodnutím zlomil mnoho ženských sŕdc a zarmútil všetky svoje verné fanúšičky, ktoré dúfali, že ho po ťažkom rozchode možno dokážu utešiť, no ako vidíme, herec v sebe našiel vnútornú silu, ktorou chce proti smútku bojovať. Zdá sa, že zatiaľ sa mu v tom celkom darí a súdiac podľa slov ľudí z jeho okolia na to ide skutočne správnym spôsobom. Nemyslíte?

Pozri aj: Škrob, 3 servítky a … O hodinu neskôr budete mať na svojom stole skutočné majstrovské dielo!

Katuš, dailymail.co.uk

0
Komentovať