Nevhodnými plavkami vzrušovala tínedžerov. Ženu vyhodili z bazéna kvôli jej oblým krivkám

Lucia Mužlová

Žena z Tennessee zažila počas kúpania sa v bazéne mimoriadne nepríjemnú skúsenosť. Z bazénu ju vyhodili kvôli tomu, že vraj mala na sebe nevhodné plavky, ktoré poburujú verejnosť a vzrušujú mladých chlapcov.

Tori Jenkins sa počas teplého dňa chcela okúpať v bazéne, ktorý je súčasťou bytového komplexu, v ktorom býva. Mesačne ju to stojí 300 dolárov a napriek tomu, že si vstup zaplatila, vyhodili ju odtiaľ. Podľa okolia totiž bola nevhodne oblečená, hoci šlo o jednodielne ružové plavky.

Jej snúbenec Tyler Newman bol pochopiteľne rozzúrený. Tori totiž musela opustiť bazén už do troch minút od príchodu, pretože ju obvinili z toho, že má na sebe tango plavky. Problém však mala aj od správcu budovy, ktorý nešetril urážkami. V kancelárii jej oznámili, že jej priateľ jej nemôže ani natrieť opaľovacím krémom miesta, na ktoré nedosiahne.

Ďalším problémom bolo aj to, že podľa ostatných má oblejšie telo, ktoré nie je vhodné pre pohľad tínedžerov, lebo by ich mohlo vzrušiť. Tori bola natoľko zahanbená, že sa nedokázala pozrieť do očí ani kamarátom, ktorí tam s ňou boli. Jej snúbenec priznal, že ju nikdy nevidel tak veľmi plakať, ako v ten deň.

Myslíte, že mali právu vyhodiť ju z bazéna preč za toto podľa ich slov nevhodné oblečenie? Napíšte nám do komentárov, čo si o tom myslíte.

Pozri aj: 20+ pikantných potrétov celebrít od talentovanej francúzskej fotografky, ktoré posúvajú všetky hranice

zdroj: babskeveci.sjk, ladbible.com

0
Komentovať