Šokujúci rozvod! Známa svetová herečka ohlásila rozvod len po 2 rokoch manželstva

Lucia Mužlová

Nedávno sme vám priniesli článok, v ktorom sme si zaspomínali na herečku, ktorú možno poznáte z kultového seriálu Priatelia, Jennifer Aniston. V celebritných kruhoch sa hovorí, že herečka sa konečne udobrila s hercom Bradom Pittom, ktorý ju dokonca predstavil svojim deťom. Dnes sa oficiálne potvrdili správy o tom, že jej dvojročné manželstvo s hercom Justinom Therouxom je na konci a dvojica sa rozvádza.

Článok pokračuje pod videom ↓

Pár to chcel riešiť v súkromí, no novinárom by sa tak či tak nevyhli, preto sa rozhodli ísť s pravdou von verejne. Obaja potvrdili, že naďalej ostávajú dobrými priateľmi. Posledné mesiace každý trávil väčšinou osamote v inom meste, a to hlavne kvôli práci. Často sa však stretávali najmä kvôli práci alebo spoločným priateľom.

A post shared by PE✪PLETALK.RU (@peopletalkru) on

Vyzerá to tak, že Jennifer Aniston v láske šťastie nemá. Boli by ste za, aby sa dala dohromady so svojou starou láskou hercom Bradom Pittom?

Pozri aj: Horoskop pre mamičky: Toto je rebríček TOP matiek podľa znamenia zverokruhu! Pozrite sa, na ktorom mieste ste skončili vy

Lucia M, redbookmag.com