Každé znamenie je spojené s iným hriechom. Ktorý hriech patrí vám?

Lucia Mužlová

higherperspectives.com

Je veľmi jednoduché zhrešiť, a to najmä preto, že sa možnosti zhrešiť nachádzajú všade okolo nás. Sme neustále v pokušení a niekedy jednoducho neodoláme. V našom živote hrajú znamenia veľmi dôležitú úlohu, a aj to, či zhrešíme, občas alebo extrémne závisí na tom, aké znamenie sme.

Článok pokračuje pod videom ↓
horoskop1
youtube.com

Je dôležité, aby sme boli schopní odolať nástrahám každodenného života, aj keď je to niekedy skutočne náročné. Ako sa vám darí skrotiť samých seba? Naozaj vaše znamenie prezrádza toľko veľa z vášho života?

Strelec cudzoložník

Strelci sú často náchylní k flirtom. Sex pre nich znamená veľa zábavy, a to takisto znamená, že len ťažko udržujú záväzný zdravý dlhotrvajúci vzťah. Dokonca aj keď sú zamilovaní, ich oči neustále púta pozornosť aj niekto ďalší. Títo ľudia často putujú zo vzťahu do vzťahu.

Lenivé ryby

Ľudia v znamení rýb často snívajú a majú hlavu v oblakoch. Niekedy sa dokonca zdá, že majú svoj vlastný svet, ktorý je úplne iný od toho nášho. Vždy snívajú, uvažujú, čo by mohlo byť, čo by sa mohlo stať, čo ich pozornosť odpútava iným smerom. Aj vďaka tomu sú ľudia v znamení rýb tak trochu lenivci. Viac snívajú ako konajú.

Nečestní blíženci

Blíženci často miešajú svoje príbehy dokopy a nie vždy hovoria úplnú pravdu. Možno je to preto, že toto znamenie má akoby dve rôzne tváre. Na jeden príbeh môžu mať dva rôzne názory a sami nevedia, ktorý názor sa im páči viac. Či už je to tak alebo onak, blíženci občas klamú, niekedy sú malicherní a prostredníctvom klamstva sa snažia vykľučkovať z problémov. Aký je teda najlepší spôsob ako všetko sabotovať? Zaklamať o tom.

Samozvaný Boh vodnár

horoskop2
freepik.com

Vodnári radi sami veria tomu, že sú špeciálnejší ako ostatní. Keď to preženiem, myslia si o sebe, že sú stred vesmíru, pupok sveta, alebo ak chcete, samozvaný Boh. Vždy sa vedia pochváliť, cítia sa múdrejší ako ich okolie a všetko majú v malíčku. Ľudom okolo seba ukazujú nové postoje, pohľady a názory, ktoré vyplývajú z ich hlbokého vnútra. Niekedy sú však tak ďaleko od pravdy, ako sa len dá.

Rak- večný milovník

Ľudia narodení v znamení raka dokážu milovať naozaj celým srdcom. Aj po rokoch sa vo vzťahu cítia ako na začiatku a pritom dokážu stáť nohami pevne na zemi. Všetko, čo potrebujú, je láska, istota a vedomie, že osoba, ktorú milujú, je stále v ich blízkosti. Toto sa nezdá byť až také hriešne. Keď sa nad tým však hlbšie zamyslíte, človek v znamení raka akoby strácal svoj vlastný život na úkor života niekoho iného. Je veľmi starostlivý a často zabúda sám na seba. Dávajte si pozor na to, koho uctievate, pretože by vám ten človek mohol nakoniec veľmi ublížiť.

Nenásytný kozorožec

Kozorožci opúšťajú svoje kancelárie neskoro a majú za sebou tvrdú prácu. Prečo vlastne? Sú to bojovníci a robia všetko, čo je v ich silách, aby boli čo najlepší. Často im záleží na peniazoch a chcú za svoju tvrdú prácu dostať aj patričnú odmenu. Majú radi, keď druhí chvália ich úspechy, no niekedy vedia byť aj chamtiví. Chamtivosť a peniaze však kazia charakter, takže si na to treba dávať pozor.

Ďalšie znamenia nájdete na druhej strane…

Najnovšie články