Tomáš Tarr prelomil mlčanie. Prezradil, či bude opäť hľadať ženu v Ruži pre nevestu

Dana Kleinová

Foto: Instagram (tomas_tarr) / Instagram (tvmarkizaofficial)

Známy nápadník z televíznych obrazoviek nakoniec lásku v relácii nenašiel, resp. si ju dlho neudržal. Je tak stále slobodný a nič mu nebráni v tom, aby si celým procesom prešiel znova. Konečne prezradil, čo si o tejto možnosti myslí on. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informuje portál Markíza, Tomáš Tarr dal svojim fanúšikom možnosť opýtať sa ho na otázky z jeho súkromia a oni túto možnosť okamžite využili. Zaujímal ich jeho súčasný vzťah s Marcelou, a tiež to, či pôjde opäť hľadať lásku do relácie Ruža pre nevestu, ak bude aj druhá séria. Má na to jasnú odpoveď.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Plánuje odísť

Tomáš hneď na úvod všetkých uistil, že medzi ním a Marcelou sa žiadna dráma nekoná. Neplánujú sa vrátiť k sebe, no rozhodli sa ostať kamarátmi a nápadník z televíznych obrazoviek dokonca prezradil, že im kamarátsky vzťah funguje oveľa lepšie, než ten romantický. Stále sú tak v kontakte, hoci to nevešajú na sociálne siete.

Čo však mnohých asi prekvapí, je, že napriek sláve, ktorú Tomáš v súčasnosti na Slovensku zažíva, neplánuje tu ostať. Už čoskoro sa totiž plánuje vrátiť do Thajska, kde roky býva. A práve na to, aby priblížil Slovákom život v exotickej krajine, sa Tomáš rozhodol využiť svoju slávu a úspech na sociálnych sieťach.

Bude znova hľadať nevestu?

Najnovšie články