TEST: Vyberte si jeden strom a zistite, aké zmeny sa vo vašom živote udejú v roku 2018

Monizz

Psychologické testy sú mimoriadne obľúbené práve preto, že sa v nich človek o sebe dozvie veľa nového, alebo sa aspoň utvrdí v tom, čo už o sebe vedel. O to obľúbenejšie sú zábavné psychologické testy, ak súvisia s výberom obrázka. Všetky informácie vysiela náš mozog a my netušíme, čo nám tento výber napovie. Vyberte si strom, ktorý vám padne ako prvý do oka a pozrite sa, čo vám prinesie nový rok.

Strom č. 1

S najväčšou pravdepodobnosťou patríte k ľuďom, ktorých je vždy všade plno. Život je pre vás gombička, radi sa bavíte a ste samé prekvapenie. V novom roku môžete čakať príjemné a pestré udalosti. Budete sa vyžívať v nových dojmoch a nebudete sa v ničom obmedzovať. Prídu nové výzvy, ktoré zvládnete – ako inak – celkom hravo.

pixabay.com

Strom č. 2

Vašim druhým ja je nezávislosť. Nepoznáte obmedzenia a neznesiete, ak vám niekto niečo diktuje. Pravdepodobne máte sklon k tvorivej činnosti, ste kreatívny človek a presne toto ovplyvní aj váš ďalší rok. Vaša myseľ je nastavená na rozvíjanie fantázie, čo sa vám bude dariť a budete žať úspechy vo všetkých kútoch.

pixabay.com

Strom č. 3

Ste citlivá osoba a často sa zaoberáte tým, čo si o vás myslia druhí. V budúcom roku pravdepodobne stretnete niekoho, kto vám pomôže nájsť harmóniu nielen v živote, ale aj vo vzťahoch. Ste síce sebestačný človek a nuda nie je váš každodenný spoločník, no mali by ste sa na svet pozerať ešte jasnejšie a uvidíte, že sa veci zmenia.

pixabay.com

Strom č. 4

Praktická a vyvážená – to je jasná charakteristika vašej povahy. Nie je vám cudzie pripravovať rodinný kozub a udržiavať v ňom teplo. V budúcom roku sa vám vaši blízki za vašu dlhoročnú aktivitu pekne odvďačia. Aj keď máte pocit, že aktuálne nie je vo vzťahoch všetko v poriadku, vedzte, že nový rok prinesie aj želané zmeny.

pixabay.com

Strom č. 5

Ste zrejme dosť sebaistý človek, čo sa prejavuje aj v každodennom živote. Máte veci pod kontrolou, neznášate improvizáciu a nespoliehate sa na šťastie, ale na vlastné schopnosti. Nebuďte na seba a na život taký tvrdý. V budúcom roku by sa vám to mohlo vypomstiť. Vytrvalosť je fajn, ale len doposiaľ, kým neohrozuje vaše okolie. Tolerancia je to, čo vám chýba a v budúcom roku by ste ju mali nadobudnúť.

pixabay.com

Strom č. 6

Ak patríte k tým mierumilovným a rozumným osobnostiam, potom bude nový rok pre vás rokom nových priateľstiev, zmien a prevratov. Neobzerajte sa späť a sústreďte sa na to, čo je priamo pred vami. Z minulosti nemusíte žiť, pravdepodobne vám nič nedá. Nový rok vám ponúkne mnoho výziev a je len na vás, aký priestor budete venovať ich plneniu.

pixabay.com

Strom č. 7

Analytik. Takto jednoducho je možné vás charakterizovať. Ste človek, na ktorého sa možno ľahko spoľahnúť, preto buďte naďalej vnímavý voči svojej empatii a sledujte, čo vám navráva intuícia. V novom roku sa vám tak môže podariť urobiť veľa prevratného a možno stretnete človeka, ktorý bude natoľko sofistikovaný, že vás bude dokonale dopĺňať.

pixabay.com

Strom č. 8

Ste zrejme nepoučiteľný rojko a romantická duša. Nepozeráte sa na život veľmi racionálne a všetko riešite veľmi emočne. To je fajn, no trochu tej racionality by ste si mali predsa len osvojiť. Vaše pocity vám budú aj v novom roku navrávať rôzne veci a nie vždy to bude pravda. Musíte sa naučiť, že pocity sú v rôznych situáciách odrazom našich vlastných prianí.

pixabay.com

Strom č. 9

pixabay

Ak ste extrovertný typ a radi riskujete, spoznávate a lietate v snoch, potom by ste mali spomaliť, pretože nový rok vám prinesie novú zodpovednosť. A bude pre vás možno ťažké ju udržať v správnych mierkach. Nájdite si čas na seba a spoznávajte sa. Nie vždy všetko vychádza podľa našich predstáv.

Pozri aj: TEST podľa Nostradama: Vyberte si bez rozmýšľania jedno číslo a zistite, aké proroctvo si pre vás pripravil

zdroj:  babskeveci.sk, adme.ru

Najnovšie články