TEST podľa Nostradama: Vyberte si bez rozmýšľania jedno číslo a zistite, aké proroctvo si pre vás pripravil

Monizz

Nostradamus, alebo Michel de Nostredame, bol francúzsky lekár a astrológ, no ešte za života sa najviac preslávil tým, že dokázal predpovedať budúcnosť. Ľudia mu verili a utiekali sa k nemu ako k novodobému prorokovi. Faktom však je, že Nostradamovi všetky predpovede vždy vyšli. Zatvorte oči, nastavte prst a náhodne ho položte na niektoré z čísel. Potom sa pozrite, aké ste si vybrali. A čo hovorí Nostradamus.

ofigenno.com

Jednotka

Majte dostatok odvahy a trpezlivosti, aby ste prekonali prekážky, ktoré vás čakajú. Ak si budete veriť, dosiahnete úspech. Nezabúdajte si udržiavať pozitívneho ducha a všetko dobre dopadne. Čaká vás náročné obdobie.


Dvojka

Niekto alebo niečo vám stojí v ceste. Prestaňte si to všímať a neberte veci tak vážne. Podnecuje to váš zmysel pre dôležitosť a dostávate sa tak do zbytočných konfrontácií. Sústreďte sa na seba a myslite pozitívne.


Trojka

Blízka budúcnosť prekoná všetky vaše očakávania a budete milo prekvapení. Neplytvajte svojou energiou, ovládajte sa a majte na pamäti, že trpezlivosť ruže prináša. Potom budú prekvapenia ešte krajšie.


Štvorka

Čoskoro dostanete šťastie do vlastných rúk, lenže vy budete mať pocit, že si to nezaslúžite. Berte život tak, ako je a berte aj to, čo vám prináša. Nepremýšľajte nad tým, kto, čo, prečo a načo. Bude sa vám ľahšie dýchať a zároveň si vychutnáte pohodu, ktorú ste mohli mať aj doteraz nebyť vašej upätosti.


Päťka

Až príliš sa nechávate ovplyvňovať mienkou vášho okolia a vplýva to na vás viac ako zle. Ostatní predsa nevedia čo potrebujete a čo je pre vás najlepšie. Robte veci podľa seba, hoci sa vám to bude zdať voči iným neohľaduplné. Počúvajte svoj vnútorný hlas.


Šestka

Nespoliehajte sa na svoje predpoklady, pretože v najbližších mesiacoch budú nesprávne. Počúvajte, čo vám radia blízki a snažte sa tieto myšlienky si osvojiť. Nejde o to, že by ste nerobili veci tak, ako chcete, ale o to, že situáciu nevidíte z dobrého uhlu.


Sedmička

Nepokúšajte sa riešiť veci dopredu, oni prídu aj tak. Či už ide o pozitívne alebo negatívne javy, všetko sa stane a neovplyvníte kedy ani ako. Žite pre prítomnosť a užívajte si viac každý okamih, ktorý vám život prinesie.


Osmička

Nedôverujte tak veľmi okoliu, často si z vás robí poskoka alebo fackovacieho panáka. Odpočívajte a žite viac pre seba. Dbajte na to, aby vás ľudia nezraňovali. Musíte byť viac asertívni.


Deviatka

Pomoc dobrého priateľa je pre vás viac ako žiadúca. Netvárte sa ako bojovník, ale radšej sa blízkej osobe zdôverte. Pomôcť vám môže práve nezainteresovanosť a objektívnejší pohľad na veci.


Desiatka

Začnite si viac veriť a zvyšujte si sebavedomie. Pochybnosti nikomu nikdy nepomohli, a ak s nimi neprestanete, začne sa toho na vás sypať ešte viac ako doteraz. Ak máte pocit, že je toho na vás príliš, spoliehajte sa na intuíciu.


Jedenástka

Veľmi často budete riešiť nové a nové otázky, no problémom bude, ak sa na ne budete snažiť aj hneď odpovedať. Niektoré veci potrebujú čas a rozvahu. Ak počkáte a necháte si veci v hlave rozležať, prípadne sa poradíte s okolím, uvidíte, že to výsledok môže pozitívne ovplyvniť.


Dvanástka

Zdá sa vám, že všetko je na nič, no verte, že je to len ilúzia. V skutočnosti vás terajšia situácia niekam dovedie a vy až potom pochopíte, že všetko toto malo zmysel. Buďte trpezliví a verte.


Trinástka

Vaša súčasná neistota vám môže pripadať hrozná, veci nejdú podľa plánov. Máte pocit, že život sa s vami zahráva, a že všetko je ako nepredvídateľná zhoda nešťastných náhod. Ak chcete ovplyvniť výsledok, stačí vám zmeniť myslenie. Pozitívnymi myšlienkami prídete na iné veci a iné riešenia. A tie vás dovedú do cieľa.


Štrnástka

Buďte trochu aktívnejší a prestaňte veci odkladať. Keď čakáte, prichádzate o drahocenné minúty, ktoré mohli hrať vo váš prospech nebyť vašej neistoty. Iniciatíva je vo vašich rukách, tak ju preukážte.


Pätnástka

Nečakaný zvrat. Sled udalostí sa vo vašom živote čoskoro zmení. Nerobte unáhlené kroky a nenechajte sa ovplyvniť tým, že to viete. Jednoducho čakajte a buďte v strehu. Bude to veľmi príjemné!


Šestnástka

Do budúcnosti sa naučte byť flexibilnejší, pretože nie všetky sa stane tak, ako ste si to vysnívali a naplánovali. Veci sa menia a ovplyvňuje ich mnoho faktorov. Na zmeny sa nastavte pozitívne a nevnímajte ich ako nevyhnutnosť, ale ako prospešný krok vpred.


Sedemnástka

Vaše pocity vás klamú. Možno to viete a možno je to pre vás novinka. Niekedy je mimoriadne komplikované sa v tom všetko vyznať a nájsť ten správny smer. Buďte si vedomí svojich kvalít a toho, že viete, čo v živote chcete. Ostatné príde samo. Len nepochybujte.


Osemnásť

Prídu ťažkosti, pripravte sa na to. To však ešte neznamená, že tieto ťažkosti sa nedajú prekonať a že výsledok musí byť za každú cenu zlý. Verte si viac.


Devätnástka

Zbavte sa pochybností, pretože vás spomaľujú a vy to viete. Nebuďte zbytočne skromní, neistí a dôverujte si. Otvorenosť je dôležitá tak vo vzťahoch, ako aj v pracovnom živote. Myslite na to každý deň, keď vstanete z postele.


Dvadsiatka

Nebojte sa, šťastie si po vás príde samo, nemusíte ho ani hľadať. Vlastne sa to ešte nikdy nikomu ani nepodarilo, tak prečo sa o to pokúšate vy? Niekedy je dobré si uvedomiť, že sme len ľudia, maličkí a bezmocní oproti tomu, čo od nás očakáva život.


Pozri aj: Konečne mám nápad, ako ozdobiť slávnostný stôl na Vianoce! 20+ geniálnych tipov, ktoré budete chcieť vyskúšať tohtoročné sviatky tiež

zdroj: babskeveci.sk, ofigenno.com

Najnovšie články