Zistite svoj typ pozadia a oblečte si to, čo sa vám najviac hodí. 4 základné typy a muži budú váš zadok obdivovať

romi

To, akú má žena postavu, určuje genetika. Je to hlavne tvar panvy a kostí, rozloženie tukovej vrstvy, veľkosť a tvar sedacích svalov a spôsob, akým sú svaly pripevnené k bedrovej kosti. Samozrejme, každá z nás chce mať pekný zadok a robí pre to možné aj nemožné. Drepujeme, potíme sa v posilňovni, nosíme formujúce prádlo. Ale keď sa nad tým zamyslíme, genetika nepustí a ťažko z trojuholníka spravíme kruh.

Prinášame vám 4 najčastejšie typy pozadia a zopár typov na kúsky oblečenia, ktoré vám pridajú na dokonalosti v tejto mužmi obdivovanej oblasti.

Štvorec

Pri pohľade na tento typ zadku vám napadne len štvorec. Kosti sú rovnomerne tvarované a chýba tam ostrý prechod k pásu. Takýto zadok býva väčšinou menších rozmerov.

adme.ru

Vhodný typ oblečenia

Zvoľte viac vrstiev na šatách, ktoré vám pridajú na objeme. V prípade spoločenských šiat sa nehanbite siahnuť po látkach ako zamat. Najviac vašej postave zalichotí viazanie cez pás smerom do zadu.

reprofoto:instragram.com / instargram.com

Kruh

Pri tomto type postavy máte širšie boky, ktoré sú dostatočné veľké a vytvárajú spolu so zadkom tvar pripomínajúci kruh. Ak sa postavíte bokom, zadok máte rovnomerný – od jeho spodku až po bedrá.

adme.ru

Vhodný typ oblečenia

Takúto krásu určite netreba skrývať, práve naopak, treba ju zdôrazniť. Určite upútate pozornosť nejedného muža. Ak však chcete, aby zadok pôsobil menšie, zvoľte šaty, ktoré sú naspodku širšie. Tu platí pravidlo – čím širší spodok, tým opticky menší zadok. Odviesť pozornosť od takéhoto pozadia môžete aj hlbším výstrihom a výrazným náhrdelníkom.

reprofoto:instargram.com / instagram.com

Srdce

Presnejšie obrátené srdce. Celý objem je sústredený v spodnej časti zadku. Máte malé boky, a prechod k pásu je výrazný. Je to čisto ženský typ a takýto tvar vám zaručí vysoká hladina estrogénu – ženského hormónu.

adme.ru

Vhodný typ oblečenia

Ak si vyberiete šaty s vysokým pásom, vyhrali ste. Tak isto vám veľmi pasujú aj obtiahnuté sukne alebo šaty s dĺžkou do stredu kolien. Na vrch stačí už len jednoduché tielko alebo top. Takúto postavu vám bude závidieť nejedna žena.

reprofoto:instragram.com / instagram.com

Písmeno V

Písmeno V alebo obrátený trojuholník. Máte široké boky a panvu zúženú smerom nadol, čo pripomína práve obrátený trojuholník. Je vyššia pravdepodobnosť, že máte takýto typ pozadia, ak máte ramená širšie než boky.

adme.ru

Vhodný typ oblečenia

Najlepšie spravíte, ak si zvolíte šaty úzke pod prsiami a nižšie voľné, prípadne šaty s vysokým pásom, takisto voľné, aby neobopínali boky. Sexy budete vyzerať, ak zvolíte kratšiu dĺžku šiat.

reprofoto:instagram.com / instagram.com

Pozri aj: Prúžky papiera obmotala okolo drevenej špajdle a vďaka špeciálnemu postupu vytvorila niečo, čo zvládne vyrobiť každý bez rozdielu veku

zdroj: babskeveci.sk (Romi K) adme.ru

0
Komentovať