Týmito kúskami nikdy nič nepokazíte. 14 vecí, ktoré môžete nosiť v každom veku

romi

Zahoďte svoje predsudky a zabudnite na stereotyp! Dnešná móda je určená pre ženy všetkých vekových kategórií. Prinášame vám zopár typov na módne kúsky, ktoré si môžu obliecť mladšie a rovnako aj staršie ročníky.

Článok pokračuje pod videom ↓

# Sako

Ak chcete pôsobiť elegantne, sako je tou správnou voľbou a je jedno, či máte 20 alebo 50 rokov. V obchodoch nájdete skutočne širokú ponuku sák. Môžu byť vyslovene formálne a jednoduché alebo výstredné a farebné. Stačí, ak si takýto kúsok dáte k džínsam a je to.

instagram.com / instagram.com

# Dlhý svetlý kardigán

Plášť, sveter, pončo alebo kardigán má v šatníku každá z nás. Takéto kúsky sú veľmi praktické hlavne pri chladnejšom počasí. Na každej žene navyše pôsobia veľmi štýlovo a vkusne.

instagram.com / instagram.com

# Košeľa

Košeľa vám z ľahkosťou uberie pár rokov. V košeli žena vždy pôsobí mladistvo. Navyše je tu kvantum kombinácií – s nohavicami, sukňou a pod. Hodí sa pre business štýl, ale aj na posedenie s priateľmi či rodinou.

instagram.com / instagram.com

# Károvaná košeľa

Najviac sa károvaná košeľa hodí na neformálnu príležitosť. V obchodoch nájdete naozaj širokú farebnú škálu. Ak si k takejto košeli dáte obyčajné džínsy, vždy budete vyzerať mladistvo a štýlovo.

instagram.com  / instagram.com

# Sveter na košeľu

Stále ste v tom, že tento trik môžu využívať len mladšie ročníky? Moderné ženy sa dnes neboja a nosia trendy, ktoré boli pôvodne určené pre tínedžerov a študentov. Sveter je jeden z najpohodlnejších kúskov oblečenia a pri vhodnej kombinácií môže byť veľmi štýlový.

instagram.com / instagram.com

# Klobúk

Môže sa zdať, že výber vhodného klobúka je ťažkou záležitosťou, ale ak to zvládnete, štýl budete mať určite. Klobúk vie pritiahnuť želanú pozornosť a dodáva žene zvláštne čaro.

instagram.com / instagram.com

# Denim bunda

Džínsové bundy sú v móde už veľmi veľa rokov. Obliecť si ich môžete nech máte akýkoľvek vek. V takejto bunde budete navyše pôsobiť mimoriadne sviežo a odviazane.

instagram.com / instagram.com

# Rozšírené nohavice

Opätovne sa tento kúsok vracia do módy a vám by nemal chýbať v šatníku. Pri správnej kombinácií takýto kúsok nezvýši vek mladších ročníkov a pri starších ročníkoch zvýši ich hravosť.

instagram.com / instagram.com

# Potlačené šatky

Správne zvolená farebná šatka môže byť príjemnou bodkou celkového vášho vzhľadu. Musíte však starostlivo vyberať, aby nakoniec šatka príliš nekričala oproti ostatným veciam a doplnkom. Šatka sa hodí pre akýkoľvek vek.

instagram.com / instagram.com

# Biele nohavice

Áno, je to odvaha, ale prečo nie? Aspoň jedny biele nohavice by mala mať v šatníku každá z nás.  Pôsobia mimoriadne elegantne a k nim vám stačí už len jednoduchý top.

instagram.com / instagram.com

# Šaty s opaskom

Ak máte voľnejšie šaty, dajte si na ne opasok. Tým, že sú voľné, zakryjú všetky nedostatky a opaskom zvýraznite váš pás.  Navyše budete pôsobiť veľmi štýlovo a elegantne.

instagram.com  / instagram.com

# Kabát

Dnes takéto kabáty zažívajú vrchol svojej popularity. Kombinovať ich môžete už so všetkým. Nemusí to byť len kombinácia čižmy + kabát. Kľudne si k nemu môžete dať aj tenisky alebo baleríny.

instagram.com / instagram.com

# Tričko s výstrihom

Je to kúsok, ktorý sa dostal do módy tento rok. Je to síce výstrih, ale necháva priestor fantázií a neodhaľuje veľa. Stačí si už len vybrať vhodnú farbu a správne ho dokombinovať.

instagram.com / instagram.com

# Košeľové šaty

Môže sa zdať, že sú je záležitosťou len mladých žien, ale nie je to tak. Tento trend je vhodný pre každý vek, len si musíte zvoliť vhodnú dĺžku a prevedenie.

instagram.com  / instagram.com

Napíšte nám v komentároch vaše módne typy a čo najradšej nosíte. Môžete tak inšpirovať aj ostatných.

Pozri aj: Módny TEST: Ste skutočná majsterka v obliekaní, alebo chodíte po ulici oblečená ako prateta? Otestujte sa a zistite, či máte štýl

zdroj: babskeveci.sk (Romi K) adme.ru