Ivana Gáborík ukázala, ktoré kúsky by nemali chýbať v šatníku žiadnej ženy. Tento ľudia označili za otrasný

Dana Kleinová

Foto: Instagram (iversanns)

Známa Slovenka jednoducho vždy vyzerá dobre. Vkus sa jej nedá zaprieť, a keďže ženy vždy dokážu oceniť to, čo má na sebe, rozhodla sa ukázať im, ako kombinuje outfity, a kde všetky tieto kúsky môžu zohnať. 

Článok pokračuje pod videom ↓

37-ročná Ivana Gáborík má späť svoju vysnívanú postavu, ako sme vás informovali v článku, a tak jej nič nebráni v tom, aby sa obliekala štýlovo a nosila to, čo sa jej zapáči. Ivana navyše netají, odkiaľ svoje štýlové kúsky v šatníku má, práve naopak. V sérii videí predstavuje rôzne outfity, a tak nielenže viete, kde si čo kúpiť, ale tiež s čím to doladiť. A tento formát má naozaj úspech. Teda, až na jeden outfit, ktorý ženy veľmi neohúril.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ⠀Ivana Gaborik (@iversanns)

Zostavuje outfity

Ivana ukázala rôzne outfity od viac ležérnych po klasickú eleganciu. Predviedla outfity, ktoré boli najmä v odtieňoch hnedej, no zároveň ukázala, ako ich oživiť kúskom farby. Zároveň tiež ukázala, že mnoho kúskov v šatníku má z bežných obchodov a dovoliť si ich môžu aj bežné ženy. Nechýbali však tiež kúsky ako kabelka od Fendi, alebo slnečné okuliare Prada. Značkové kúsky však väčšinou ukazuje len v rámci doplnkov, a tak si ich každá žena môže zameniť za to, čo už má doma.

Na jej videách sa nielenže zbierajú tisícky lajkov, ale tiež množstvo komentárov od žien, ktoré tento formát naozaj zaujal a Ivanin štýl sa im veľmi páči. „Nádhera. Milujem túto módu, top,“ odkázala jej napríklad jedna fanúšička pod videom k nadčasovej klasike s čiernou sukňou a bielou blúzkou.

„Jednoducho a tak štýlovo,“ opísala zas jej ďalší outfit iná fanúšička.

Samozrejme, pod týmito videami nechýbajú ani pochvaly pre samotnú Ivanu, ktorej vždy odkazujú, že vyzerá dobre vo všetkom a že je sama osebe nádherná.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ⠀Ivana Gaborik (@iversanns)

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ⠀Ivana Gaborik (@iversanns)

Označili to za otrasné

Najnovšie články