Dcéra hollywoodskych hviezd šokovala na pohrebe starého otca. Z dievčatka je nebinárna osoba s novým menom

Hyriaková Kristína

Foto: profimedia

Mnohí fanúšikovia svetoznámej dvojice zostali prekvapení. Prostredná dcéra Bena Afflecka a Jennifer Garner si zmenila meno a označuje sa za nebinárnu osobu.

Článok pokračuje pod videom ↓

Pôvodné meno prostredného 15-ročného dieťaťa bolo Seraphina Rose. Dvojica má zo svojho manželstva ešte 18-ročnú dcéru Violet a 15-ročného syna Samuela. Dvojica napriek rozvodu udržiava priateľské vzťahy a spoločne riešia problémy a výchovu svojich detí. Ich prostredné dieťa teraz vystúpilo s novým menom aj oficiálne, a to na pohrebe starého otca, otca Jennifer Garner.

Nové meno aj nový vzhľad

Jennifer Garner oznámila úmrtie svojho otca Williama na sociálnej sieti Instagram, kde napísala, že v deň jeho smrti strávili spolu pekný deň. „Viem, že smrť 85-ročného muža, ktorý žil zdravým a úžasným životom, nie je žiadna tragédia. No smútku sa nedá vyhnúť,“ napísala. Pohreb Williama sa konal cez víkend v Christ Church United Methodist v Charlestone v Západnej Virgínii. Spomienkovú udalosť vysielali naživo na facebooku a zúčastnili sa jej všetky tri deti.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený DARA Magazine | Revista DARA (@revistadara)

Všetky tri sa vystriedali na pódiu, kde predniesli rôzne úryvky z Biblie, z Knihy prísloví. Práve pri tejto príležitosti sa prostredné dieťa Bena Afflecka a Jennifer Garner predstavilo novým menom Fin a v nohavicovom kostýme prečítalo verš „Lepšie je málo, ale spravodlivo, než veľa dosiahnutého nespravodlivo“. Už predtým sa však špekulovalo o tom, že takéto niečo príde. Či už to boli krátke vlasy alebo oblečenie, ktoré väčšinou označujeme za chlapčenské.

Najnovšie články