Mladá Geissenka rozmýšľa nad plastickou operáciou. Nad tým, čo jej poradila mama Carmen, budete len krútiť hlavou

Dana Kleinová

Foto: Profimedia

Keďže slávna rodina je stále na očiach verejnosti a v prítomnosti kamier, nie div, že sa jedna z dcér začala zamýšľať nad tým, ako pred nimi vyzerá. Neuveríte, čo jej poradila jej mama.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál Kronen Zeitung, Carmen Geiss je známa svojou záľubou v chirurgických úpravách vizáže. V nedávnej epizóde ich rodinnej reality šou 58-ročná modelka vysvetlila, že pod nôž môžu pokojne ísť aj jej dcéry – 20-ročná Davina a 19-ročná Shania.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Davina Geiss (@davinageiss)

Buď plastika, alebo tesnejšie oblečenie

V epizóde dcéry Geissenovcov predviedli nové návrhy od módnej značky Roberto Geissini, pričom staršia z nich priznala, že nie je úplne spokojná so svojím vzhľadom. Podľa Daviny jej nesedel vrch tohto outfitu a pomohli by tomu len dve veci – buď bude viac obtiahnutý, alebo si bude musieť nechať spraviť prsia.

„Musí to byť trochu tesnejšie, inak nemám prsia. Prsia sa musia trochu stlačiť, inak nás čaká operácia. Buď tesnejšie, alebo operácia. Jedno alebo druhé,“ komentovala Davina s pobavením.

Otec Robert hneď vedel, ktorá voľba zaťaží jeho peňaženku menej. „Potom to zúžime, bude to lacnejšie a dá sa to urobiť šijacím strojom,“ reagoval hneď. Mama Carmen však mala iný názor. „No ja by som operovala. Jablko nepadá ďaleko od stromu,“ podpichovala dcéru.

Televízna ikona pritom po prvý raz navštívila plastického chirurga krátko po dvadsiatke, čiže približne v tom istom veku, v akom sú teraz jej dcéry. Aby sa však vyhla vlne kritiky, Carmen neskôr dodala, že to bol, samozrejme, len vtip. „Bol to vtip, samozrejme. Naše deti sú dokonalé také, aké sú,“ povedala pred kamerou.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Davina Geiss (@davinageiss)

Najnovšie články