Členovia kráľovskej rodiny mnohých ľudí prekvapili. Takto zapriali Meghan Markle k narodeninám

Kristína Hagarová

Foto: Profimedia

Medzi jednotlivými členmi kráľovskej rodiny to poriadne vrie. Napriek tomu, že oficiálne nikto nepodal žiadne stanovisko, vzťahy medzi princom Harrym, jeho manželkou Meghan a ostatnými, sú poriadne napäté.

Sú však dospelí ľudia, preto nie je vhodné, aby sa správali detinsky a odignorovali veľký míľnik v živote Meghan Markle, a teda jej 40. narodeniny. Ako uvádza portál HarpersBazaar, na sociálnej sieti Twitter zverejnili prianie k narodeninám kráľovná Alžbeta, princ Charles a aj William a Kate. Mnohých ľudí však veľmi zaskočilo, ako sa k Meghaniným narodeninám postavili na Instagrame.

Foto: Profimedia

Banalita alebo výrazný krok?

Pre mnohých ľudí ide o banalitu, no pre tých, ktorí zapálene sledujú každý krok kráľovskej rodiny, ide o veľkú vec. Zvyčajne všetci zverejňujú pri narodeninových prianiach fotografiu ako príspevok. To znamená, že na sociálnej sieti zostane a pokiaľ ho nevymažú, ľahko sa k nemu dostanete. Teraz však všetci spomínaní uverejnili prianie len ako príbeh, ktorý bude verejný len 24 hodín, a potom zmizne. Nešlo by o žiadnu tragédiu, keby to nebolo prvý raz, čo takéto niečo spravili princ William a Kate, princ Charles, ale aj samotná kráľovná.

Foto: TASR/AP

Vidia za tým svoje

Samozrejme, nemusí za tým byť žiadny postranný úmysel, mnohí ľudia však za tým vidia svoje. Meghan podľa portálu tento rok naplánovala len jednoduchú oslavu narodenín s princom Harrym a dvoma deťmi, hoci sa objavili aj správy, že sa ku nim domov chystá 65 ľudí na „menšiu“ oslavu s dobrým vínom a jedlom. Keďže rodina sa teraz drží v úzadí, pravdepodobne sa nedozvieme, ako Meghan narodeniny oslávila.

0
Komentovať