Poznáme tanečné páry z Let’s Dance. Pozrite sa, kto sa objaví po boku známych osobností

Dana Kleinová

Foto: TV Markíza

Tanečné páry sú odhalené. Už čoskoro sa na televízne obrazovky dostane obľúbená tanečná šou a konečne poznáme všetkých účastníkov. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informuje portál Markíza, fanúšikovia Let’s Dance už poznajú nielen všetkých účastníkov, ale tiež moderátorov a porotu. Teraz Markíza odhalila posledné tajomstvo – kto sa objaví po boku známych osobností. Medzi profesionálnymi tanečníkmi sa objavia už známe tváre, no v niektorých prípadoch pôjde o nováčikov, ktorí sa v tejto relácii objavia prvýkrát.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Tanečníci sú odhalení

V najnovšej sérii Let’s Dance sa objaví mnoho obľúbených tvárí. Zo seriálu Dunaj, k vašim službám si sem odbehnú až traja herci, a to Anna Jakab Rakovská, Petra Dubayová a Jakub Jablonovský. Doposiaľ najstaršou súťažiacou bude Hana Gregorová a nebudú chýbať ani kuchár Martin Novák, moderátor Juraj Bača, herec Juraj Loj, redaktor Ján Tribula, speváčka Tina, futbalista Ján Ďurica a topmodelka Michaela Kocianová.

„V 9. sérii najobľúbenejšej tanečnej šou sa po boku známych osobností opäť predstavia výnimoční profesionálni tanečníci. Diváci sa môžu tešiť nielen na známe tváre z predchádzajúcich sérií, ale aj tanečníkov, pre ktorých bude účinkovanie v šou novinka. Všetkým držíme palce a tešíme sa na prvý prenos, ktorý štartuje už 3. marca na Markíze,“ povedal PR manažér šou Let’s Dance, Tadeáš Kurka.

K známym tanečníkov budú patriť napríklad Matyáš Adamec, ktorý si v predošlej sérii zatancoval po boku Gabriely Marcinkovej, alebo Vanesa Indrová, ktorá sa zas objavila po boku Maria Cimarra.

„Let’s Dance je aj medzi profesionálnymi tanečníkmi pojem a som veľmi rád, že ponuku účinkovať v šou prijali jedinečné osobnosti a špičkoví tanečníci. Teším sa na spoluprácu s nimi,“ dodal režisér šou Pepe Majeský.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Let’s Dance (@letsdance.markiza)

Najnovšie články