Princ William sa s bratom Harrym vidieť nechce a odmieta s ním byť sám. Dôvod nikoho neprekvapil

Kristína Hagarová

Foto: profimedia

Roztržke medzi princom Williamom a princom Harrym pravdepodobne ich návšteva v Británii vôbec nepomohla. Zdroje hovoria, že je to medzi nimi chladné a že s ním William odmieta zostať sám.

Ako uvádza portál Marie Claire, princ Harry už so svojou rodinou odišiel do Kalifornie, kde sa venuje svojmu bežnému životu, no pre mnohých fanúšikov kráľovskej rodiny je ťažké pozerať sa na to, v akom stave je jeho vzťah s Williamom. Dvaja bratia, ktorí si predtým boli veľmi blízki, si od seba držia odstup.

Drží si odstup

Stalo sa tak, už keď Harry s Meghan odišli do USA. Hoci sa objavili správy, že William a Harry pred oslavami jubilea kráľovnej absolvovali niekoľko videohovorov, podľa jedného zo zdrojov sú vzťahy medzi nimi napäté. Podľa zdroja sa ich vzťah vôbec nevrátil do starých koľají, práve naopak. Dôkazom má byť aj to, že sa William a Kate nezúčastnili oslavy prvých narodenín Lilibet.

Foto: profimedia

Nechce s bratom zostať sám

Hoci mali kráľovské povinnosti a spolu s deťmi museli odcestovať do Walesu, zdroje tvrdia, že sa počas štyroch dní nielen nestihli porozprávať, ale William sa Harrymu dokonca vyhýbal. William má vraj obavy z toho zostať s bratom sám, pretože nevie, čo mu môže povedať. Nechce, aby sa čokoľvek z ich súkromného rozhovoru dostalo von. Podľa všetkého nevie, čo by potom mohli povedať americkým médiám.

Zdá sa teda, že ich vzťahy sú podľa zdrojov stále napäté a nie je jasné, kedy sa napravia. Malá Lilibet, oslavovala narodeniny na skromnej oslave. Dostala autíčko, hojdačku a tiež v jej mene venovali charite peňažný dar.

1
Komentovať