Meghan, Harry a Archie ukázali, v akom dome bývajú. Vďaka tomuto sú ako obyčajní ľudia

Lucia Mužlová

Foto: Profimedia

Odchod princa Harryho a jeho manželky Meghan z kráľovskej rodiny šokoval nielen verejnosť, ale aj celú kráľovskú rodinu. Ako presne sa to však udeje, zostáva nejasné.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako uvádza portál GlobalNews, pravdepodobne to zatiaľ nevie ani „bývalá“ kráľovská dvojica. Harry, Meghan aj Archie momentálne žijú v Kanade. Tu však môžu ostať len 6 mesiacov bez formálnych dokladov alebo požiadať o pracovné víza a zostať dlhšie.

Bývajú v dome za 25 miliónov

Dom má hodnotu 27,5 miliónov dolárov, čo je v prepočte asi 25 miliónov eur. Rozloha tohto krásneho domčeka je 6857 metrov štvorcových a z jedálne, kuchyne a obývacej miestnosti je krásny výhľad na pobrežie a oceán. Domček sa nachádza v najprestížnejšej časti West Vancouveru a veľmi blízko si domy prenajala aj ochranka. Tá investovala niečo pod 100 eur za noc v domoch prenajatých cez AirBnB. Fanúšikom sa nápad páčil, pretože nepotrebovali ďalšie honosné domy pre ľudí, ktorí sa starajú o ich bezpečnosť. Stačí im aj obyčajné bývanie, žiadny luxus.

Keď sa rozhodnú, že zostávajú žiť v Kanade natrvalo, môžu požiadať o trvalý pobyt. Všetko, o čom médiá v poslednej dobe píšu, sú však len dohady. Stále nie je jasné, ako dlho bude dvojica s malým Archiem v Kanade, ako často bude chodiť do Spojeného kráľovstva a ani to, kde presne budú žiť.

Foto: archív TASR

Do značnej miery to môže závisieť práve na Meghan, ktorá v Kanade niekoľko rokov žila, a to počas účinkovania v seriáli Suits (Kravaťáci). Ak sa pozrieme na praktické hľadisko, portál uvádza, že najjednoduchšie je pre nich zostať v Kanade so statusom návštevníka šesť mesiacov a neskôr sa sami rozhodnú, ako presne ich situáciu vyriešia. Aktuálne vyšli fotografie, ktoré ukazujú sídlo šťastnej rodiny. Tu by sme si vedeli predstaviť život mnohí.

Najnovšie články