Veľká novinka v živote princa Harryho a Meghan Markle. Toto väčšinu fanúšikov prekvapilo

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (misanharriman)/ Profimedia

Správy hovorili niečo iné, aká je pravdepodobne skutočnosť. Meghan a Harry nebudú cestovať do Británie, aby pokrstili svoju dcéru Lilibet, práve naopak. Podľa zdrojov jej usporiadajú tajný krst v USA.

Ako uvádza portál Daily Mail, podľa kráľovského experta sa Harry a Meghan, ktorí v súčasnosti žijú vo svojom sídle v Santa Barbare rozhodli, že krstiny budú prebiehať v USA. V poslednej dobe sa totižto objavili správy, že obaja dúfali, že podobne ako Archieho, tak aj Lilibet pokrstia vo Windsore pred kráľovnou Alžbetou. Táto správa sa však stretla s kritikou, podľa ktorej na to nemajú žiadny nárok. Všetko to však boli len dohady.

Podrobnosti nezverejnili

Samotná dvojica nikdy nezverejnila svoje zámery v tom, ako by mal prebiehať krst malej Lilibet a chcú si robiť veci po svojom bez formalít, ktoré sprevádzali Archieho krst. Podľa zdrojov sa však Harry dôverne vyjadril, že túži po tom, aby Lili pokrstili vo Windsore, rovnako ako jej brata a počkajú, kým to dovolia okolnosti. Tým však postavil kráľovnú do ťažkej situácie, pretože očakával, že sa zúčastní.

Druhý zdroj však tvrdí, že Harry a Meghan určite neplánujú krstiny vo Veľkej Británii a chcú sa vyhnúť všetkému, čo sprevádzalo Archieho krst. Napriek tomu si aj tu ponechali časť súkromia, napríklad o tom, kto sú krstní rodičia. Predtým bolo zvykom, že sa to vždy zverejňovalo, pri Archiem si to nechali pre seba.

1
Komentovať